Close

Strona 51 z 80 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 798
  1. #501

    Domyślnie

    A co ma sklep do rzeczy? Przecież to nie sklep go użytkował ani dotransportował do kraju. Stan zależy od czynników, które są poza wpływem sklepu. Sklep tylko kupuje złom od firm zajmujących się utylizacją, nadaje nową nazwę "poleasingowe" i wystawia oferty.

  2. #502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    A co ma sklep do rzeczy? Przecież to nie sklep go użytkował ani dotransportował do kraju. Stan zależy od czynników, które są poza wpływem sklepu. Sklep tylko kupuje złom od firm zajmujących się utylizacją, nadaje nową nazwę "poleasingowe" i wystawia oferty.
    Sklep ma to do rzeczy, że można wpłacić pieniądze i towaru nie otrzymać. Przeszedłem przez to kilka miesięcy temu kupując na ceneo telefon i wcale nie po bardzo zaniżonej cenie oczywiście pieniążki przepadły i dlatego przestałem wierzyć w niektórych sprzedawców. Stąd też wzięło się moje pytanie... Przyznam, że mimo wszystko trochę mi rozjaśniłeś sytuację

  3. #503
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Przez ceneo i pieniądze przepadły? Jak to możliwe?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez jacekni Zobacz posta
    Zapytam o cos takiego, nie nówka, ale gwarancja i wogóle. Obawiam się, że może jakaś ściema, ale może ktoś miał z tym sklepem do czynienia.... http://www.sck.pl/product/Monitor-23...cji/?id=139564 lub ewentualnie taki http://www.sck.pl/product/Monitor-21...cji/?id=125094 no i jeszcze taki
    http://www.sck.pl/product/Monitor-23...cji/?id=169451 nadmienić chciałem, że to do amatorskiegu użytku
    Moim zdaniem to normalny złomownia jakich wiele u nas.

  4. #504

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Przez ceneo i pieniądze przepadły? Jak to możliwe?

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Moim zdaniem to normalny złomownia jakich wiele u nas.
    Integrację z Ceneo i innymi porównywarkami może sobie zapodać każdy sklep. Sklep widmo również
    Pewnie wybrał przez Ceneo, a kupił bezpośrednio w sklepie. Tak obstawiam.
    D500, D5100, N 18-105, S 17-50, Tokina 100, Metz 64 af-1, Eizo CS2420

  5. #505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DeadPixel Zobacz posta
    Integrację z Ceneo i innymi porównywarkami może sobie zapodać każdy sklep. Sklep widmo również
    Pewnie wybrał przez Ceneo, a kupił bezpośrednio w sklepie. Tak obstawiam.
    Źle obstawiasz sklep miał NA CENEO duuużo pozytywnych ocen, ale okazało się, że w czasie, gdy kupowałem ja i wielu innych klientów, nagle sklep zniknął. Ani policja ani bank nie były w stanie zrobić czegokolwiek, aby odzyskać pieniądze, nie tylko moje oczywiście. Namierzono go oczywiście, ale serwer gdzieś w Skandynawii i na tym się wszystko zakończyło...

  6. #506
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jak ten sklep się nazywał ?

  7. #507

    Domyślnie

    Co powiecie o monitorze NEC EA244 1920x1200 24" za 330zł?

    Mam taką możliwość aby to sobie kupić.

    Ogólnie to obrabiam na laptopie MSI.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #508
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale to ze złomu jakiegoś czy od pewnej osoby ?

  9. #509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Co powiecie o monitorze NEC EA244 1920x1200 24" za 330zł?

    Mam taką możliwość aby to sobie kupić.

    Ogólnie to obrabiam na laptopie MSI.
    Kilka tygodni temu kupiłem właśnie ten monitor w tej cenie w Krakowie i okazał się monitorem z nalotem niecałe 3000 h.
    75 cd/m2 na ekranie przy nastawie 27 z palca. Bardzo równomierny. Sprzętowo skalibrowany daje rzeźnika prawie idealnego
    nie gorszego jak mam na 2090Uxi. Natomiast potwierdza się to co piszą o słabej liniowości. W moim przypadku natywna
    średnia gamma przed kalibracją była około 1,9. Za te pieniądze zdecydowanie polecam. Monitor zmawiałem pocztą.
    Monitor początkowo w zamyśle miał służyć do przeglądania internetu. W tej chwili widzę że spokojnie mogę go używać
    do obróbki swoich zdjęć. Zapewne nie każdy grafik będzie tak dobrze oceniał ten monitor ale w przypadku moim
    i moich zdjęć (pejzaż ew. street) nie widzę jego wad.
    Ostatnio edytowane przez Banderas ; 27-08-2019 o 23:39

  10. #510

    Domyślnie

    W takich "złomowniach" mogą być czasem całkiem przyzwoite egzemplarze, ale żeby zrobić jako taki udany zakup to trzeba to zobaczyć na miejscu i mieć trochę pojęcia jak to ocenić. Z drugiej strony trudno kupić NEC EA244 ktory będzie wyświetlał gorzej niż używany laptop, a ekran bez porównania większy więc ryzyko straty 300 zł jest niewielkie.
    D500, S17-50/2.8, T150-600, N10-24,

Strona 51 z 80 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •