Close

Strona 69 z 69 PierwszyPierwszy ... 1959676869
Pokaż wyniki od 681 do 684 z 684

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kipcior Zobacz posta
    Ok, dzięki za odpowiedzi. Teraz mam 16:10 Della U2412M na IPS już od 8 lat i nie miałem okazji pracować na czymś lepszym. Choć może to i dobrze Jako drugi stoi jeszcze 19" Benq na MVA, a trzeci 15" Benq na TN, który chyba dziś się skończył. Także obrabiając zdjęcia miałem 3 wersje od razu Wydruki przeważnie nie odbiegały od tego co Dell pokazywał. Przeważnie...
    Komp też pamięta początki zeszłej dekady i trzeba będzie powoli zacząć analizować temat.
    Dell serii U jest nieźle zlinearyzowany fabrycznie i ma IPS, więc po podkalibrowaniu w menu serwisowym sprawdza się całkiem dobrze. Analogicznie będzie z ConceptD - dobra liniowość więc foto będzie ok, płynność w grach dzięki wysokiej częstotliwości, w topowych modelach z FALD HDR też powinien dać czadu.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    jprdl zmieniłem na duże i teraz nie mogę wrócić bo "zastosuj" jest poza ekranem :/

Domyślnie

A w którym oknie, LR czy ustawienia ekranu?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Dell serii U jest nieźle zlinearyzowany fabrycznie i ma IPS, więc po podkalibrowaniu w menu serwisowym sprawdza się całkiem dobrze. Analogicznie będzie z ConceptD - dobra liniowość więc foto będzie ok, płynność w grach dzięki wysokiej częstotliwości, w topowych modelach z FALD HDR też powinien dać czadu.
    Mówisz o tym?

Czym ono się różni od ustawienia RGB w OSD?
    Ostatnio edytowane przez igsux3 ; 18-01-2021 o 18:13
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

Strona 69 z 69 PierwszyPierwszy ... 1959676869

Uprawnienia umieszczania postów