Mam pytanie,
dostałem maila z serwisu 500px, w którym napisali mi, że chcieliby sprzedawać moje zdjęcia(niektóre), ale nie jestem pewien czy to dobry pomysł. Niektóre z owych zdjęć były wrzucane na fora internetowe(ale tylko podglądowo), czy nadal mogę je sprzedać ?
I jeszcze jedno co myślicie o sprzedawaniu fot. przez owy portal(niby min. 75$ od zdjęcia ale...), czy ktoś z was już robił takie rzeczy ?
Pozdrawiam, Kacper.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami