Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Klaudia B&W

  1. #11

    Domyślnie

    A mi się podoba. Jest i ciemne miejsce (oprawki okularów), półtony oraz światła. Jedynie zdjąłbym nieco góry i lewej. I nie ciąłbym fotki na wysokości dłoni, a jak już to jeszcze wyżej, na linii kieszeni, nieco powyżej łokci.

    Może nieco za jasno jest na granicach czapki i włosów, ale poza tym nic do tego zdjęcia nie mam. W całym zestawie byłby to zamierzony efekt, a skoro eksperymentujesz, to... Eksperymentuj dalej, wyrobisz sobie w końcu przemyślaną obróbkę i będzie OK.

    Świadome przepały nieźle wyglądają, gdy autor wie, co i po co robi
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  2. #12

    Domyślnie

    Ja znalazłam nawet dwa ciemne miejsca na tej fotografii. To wnętrza kieszeni kurtki modelki.

  3. #13

    Domyślnie

    Lena - już wszyscy zdążyli zauwarzyć, że Tobie fotka się nie podoba. To co teraz robisz to zwykłe hejtowanie i trollowanie. Po co?

    Słąwol - dzięki za uwagi odnośnie cięcia fotki - faktycznie lepiej byłoby przyciąć nieco wyżej. Inna sprawa, że fotka jest taka jak została zrobiona Ale trzeba zwracać uwagę na takie szczegóły.

    Będę próbować dalej...

  4. #14

    Domyślnie

    No i super. Kombinuj dalej
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •