Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie The Full Colors of ...

    ... Lofoten... .


    Witam i zapraszam na następną odsłonę z malowniczego zakątka, jakim jest archipelag Lofoty.
    Tym razem jesteśmy na wyspie Flakstadøya.
    To była piękna "noc". Natura podarowała nam wspaniałe światło, niebo, barwy.
    O spektakularnych miejscach już nie wspomnę .
    Takie chwile na długo pozostają w pamięci .


    *** Zapraszam ***






    *** Dziękuję ***

  2. #2

    Domyślnie

    Technicznie to więcej niż bardzo ok, ale jakby coś tam na dole robiło za wyrazistszy pierwszy plan to bym się nie obraził. Góra za to wywala z kamaszy, dam 9,75 na 10 możliwych.
    I wracam do hokeja.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    Po wszystkich Twoich fotkach z Norwegii widać, iż pogoda dopisała że ho ho
    No przyznać muszę, że ja również wyskoczyłem z kamaszy Super.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo ładny krajobraz,kolejne super miejsce.Lubię Twoje prace

  5. #5

    Domyślnie

    Pomyslalem tak jak Andrew, laczki spadly, brakuje czegos na pierwszysmm planie, ale jak juz wspomniano 9.75!

  6. #6

    Domyślnie

    Ja bym to kadrował bardziej od dołu w większą panoramę i czapki z głów.
    D700 | D5100 | N18-35 | S20/1.8 | S35/1.4 | N35/1.8 | N50/1.4G | N50/1.8G | N85/1.8G | SB-700 | SB-400

  7. #7

    Domyślnie

    gratulacje! piękne kolory, super kadr...pozazdrościć...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  8. #8

    Domyślnie

    Przyjemny w odbiorze kadr w Twoim stylu czyli - klimatycznie, a na mnie taka fotografia robi wielkie wrażenie.
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  9. #9

    Domyślnie

    Piękny krajobraz! Obym ja też kiedyś miała przyjemność coś takiego sfotografowac

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
    Nikon N10.5 N35 N85 N80-200 S17-50 YN568
    Zapraszam do polubienia strony

  10. #10

    Domyślnie

    Kolejna piękna praca.
    Miejsce - wiadomo, palce lizać, ale kunszt i duch... niezbędne!
    NIKON

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •