Witam, jestem na etapie wymiany statywu, niestety poprzedni Velbon typowo amatorski, plastikowy, bardzo delikatny kupowany do poprzedniego aparatu nie nadaje się do współpracy z obecnym sprzętem.
Moje poszukiwania skupiły się na dwóch statywach w zestawie z głowicą kulową :
1. http://fotopro.pl/produkt/statyw_mga...a_fph-62q.html
2. http://www.cyfrowe.pl/aparaty/-055xp...ca-498rc2.html
Cena jaką chcę przeznaczyć do max 1000zł
Proszę o pomoc w wyborze , może jest posiadacz którejkolwiek z wymienionych, może macie inną propozycję.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami