Dziś dostałem nowiutkiego Apacera Steno 211 i nowy dysk 40 GB.
Wzystko podłączyłem jak należy. Kabelkiem USB wpiąłem do komputera (Windows XP). Pojawiły się komunikaty o wykryciu nowego urządzenia i jego instalacji. OK.
Zaglądam do Mojego Komputera i nie widzę nowego dysku. Chciałem sformatować nowy dysk, ale po prostu go nie widzę. Co robię nie tak? Pomóżcie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami