Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Apacer 211 - POMOCY

    Dziś dostałem nowiutkiego Apacera Steno 211 i nowy dysk 40 GB.
    Wzystko podłączyłem jak należy. Kabelkiem USB wpiąłem do komputera (Windows XP). Pojawiły się komunikaty o wykryciu nowego urządzenia i jego instalacji. OK.
    Zaglądam do Mojego Komputera i nie widzę nowego dysku. Chciałem sformatować nowy dysk, ale po prostu go nie widzę. Co robię nie tak? Pomóżcie.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem tak samo. I trzeba było zrobić tak - przynajmniej u mnie :
    wejść w "narzędzia administracyjne" tam w "zarządzanie komputerem" a tutaj w "zarządzanie dyskami". Tutaj było widać dysk z apacera. Prawym myszy na dysku i tu możesz wykonać format jak i przypisać sobie jakąś literę do dysku.
    U mnie po wykonaniu tych czynności dysk był już normalnie widoczny.
    Mam nadzieję, że to pomoże.
    D300,D70,N18-70,N70-300VR,N60/2,8,SB-600

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki, już się dowiedziałem co zrobić i podziałało. Jest dokładnie tak jak mówisz
    W sobotę jadę w Bieszczady. Z Apacerem poszaleję sobioe
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  4. #4

    Domyślnie

    To życzę udanego wyjazdu i wielu (z apacerem może być bardzo wiele )
    pięknych zdjęć!
    D300,D70,N18-70,N70-300VR,N60/2,8,SB-600

  5. #5

    Domyślnie

    To może jeszcze jedno pytanie. Nie da się chyba wykorzystać całego dysku 40 GB jako magazyn fotek? W FAT 32 można mieć chyba tylko 32 GB.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  6. #6

    Domyślnie

    moze miec ponad 32gb.
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  7. #7

    Domyślnie

    Można mieć dwie partycje i sobie wybierać aktywną w apacerze.
    D300,D70,N18-70,N70-300VR,N60/2,8,SB-600

  8. #8

    Domyślnie

    OK. Dowiedziałem się, że pod Windowsem XP moze mieć tylko 32 GB.
    Zrobiłem tak, że założyłem dwie partycje i wykorzystam w ten sposób cały dysk.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  9. #9

    Domyślnie

    pod xp moze miec tylko 32gb? ciekawe... mam tu partycje z xp majaca ponad 160gb.. fakt, zalozylem ja pod linuxem, ale jest fat32 i smiga pod winda..
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  10. #10

    Domyślnie

    To się żle zrozumieliśmy. Miałem na myśli zakładanie partycji pod XP.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •