witam kolegow i kolezanki. chce kupic nowa glowice do statywu. dotychczasowa, manfrotto 498 r c2, nie dawala sobie rady z 2 kg (kamera + obiektyw). prosze o rady na wlasnych doswiadczeniach oparte. do tej pory czytalem opinie o glowicach manfrotto, sirui i cullmann i jestem w rozterce. pozdrawiam i duzo swiatla zycze.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami