Witam , gratów przybywa i pomału przestaje się to wszystko mieścić. Do tej chwili używałem torby Tamrac pro 12. Torba fajna pojemna ale raz ze troszkę za mało miejsca dwa ze zaczyna pruć mi się zamek. Przeglądając net trafiłem na Lowepro magnum 650 aw. I odnośnie tej torby mam takie pytanie. Czy nie jest ona za duza do noszenia , biegania z torba? zdjecia niestety wielkości nie oddają a i filmów jak na "lekarstwo" poproszę o podzielenie sie opina użytkowników tej torby dziękuje.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami