Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Lowepro 650 AW

  1. #1
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie Lowepro 650 AW

    Witam , gratów przybywa i pomału przestaje się to wszystko mieścić. Do tej chwili używałem torby Tamrac pro 12. Torba fajna pojemna ale raz ze troszkę za mało miejsca dwa ze zaczyna pruć mi się zamek. Przeglądając net trafiłem na Lowepro magnum 650 aw. I odnośnie tej torby mam takie pytanie. Czy nie jest ona za duza do noszenia , biegania z torba? zdjecia niestety wielkości nie oddają a i filmów jak na "lekarstwo" poproszę o podzielenie sie opina użytkowników tej torby dziękuje.

  2. #2

    Domyślnie

    Sądzę, że jeśli ktoś używał Tamrac pro 12 a teraz myśli o Lowepro Magnum (żeby pomieścić dużo sprzętu), to raczej o Lowepro 190 musi zapomnieć, mimo że to bardzo fajna torba. Używam jej na wypady, gdzie potrzeba aparatu, lampy i dwóch obiektywów, ale żeby zabrać wszystko, jest stanowczo za mała. Dlatego też taszczę Tamraca pro 12. Myślałem też o tym Magnum, ale to potwór i do tego piekielnie drogi.

  3. #3

    Domyślnie

    timi, zapytaj stiga.

  4. #4

    Domyślnie

    Posiadam. Torba solidnie wykonana i pojemna. Używam raczej do przechowywania sprzętu.
    D7100 + MB-D15, N10-24/3.5-4.5, N35/1.8, N17-55/2.8, N105/2.8, N70-200/4

  5. #5
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Czyli bieganie z nią na zleceniach raczej odpada ?

  6. #6

    Domyślnie

    Bieganie to raczej odpada, ale przetransportowanie sprzętu w konkretne miejsce jak najbardziej tak.
    D7100 + MB-D15, N10-24/3.5-4.5, N35/1.8, N17-55/2.8, N105/2.8, N70-200/4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •