Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Exclamation D5100 Zabrudzony wizjer od środka.

    Witam. Panowie mam paprochy w wizjerze od wewnętrznej strony i na pewno nie jest to matówka (wyglądają jak małe kuleczki styropianu), gdyż widzę je wyraźnie pod kątem na szybce. Przeszkadza mi to, bo są dość spore i przykładając oko do wizjera ten największy paproch powoduje poświatę w wizjerze. Kiedy oddale wizjer od oka na kilka cm skutecznie zasłania pola AF. Nie wiem, czy oddawać na gwarancję i czy w ogóle podlega to pod gwarancję. Aparat jest prawie nowy (ma niecałe 1,5 miecha). Nigdy nie był na zewnątrz i nigdy w nim nie grzebałem, a tu takie kwiatki. Dodam, że zmieniając szybko ogniskową czuję podmuch na oku i te paprochy zmieniają swoje położenie, ale zawsze ten jeden największy zostaje na szybce w tym samym miejscu. Jestem z Warszawy i mogę podjechać do serwisu, ale nie wiem ile może potrwać ewentualne czyszczenie. Nie chcę zostać bez puchy przez dłuższy czas, gdyż potrzebuję jej do pracy. Ile może trwać taka naprawa, a może ktoś już oddawał do serwisu z podobnym przypadkiem?
    D5100 + 18-105 VR + 40 f/2.8G Micro + SB-700

  2. #2

    Domyślnie

    Naprawa może trwać 2 - 3 tygodnie, masz blisko do serwisu, podejdź z aparatem i zapytaj co i jak, czy wyczyszczą na gwarancji.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie tego chcę uniknąć 2-3 tygodnie, co ni tam robią?!
    D5100 + 18-105 VR + 40 f/2.8G Micro + SB-700

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seba84_2005 Zobacz posta
    Właśnie tego chcę uniknąć 2-3 tygodnie, co ni tam robią?!
    Przyjmują sprzęt i czeka w kolejce, Ty możesz uniknąć czasu na wysyłkę i dostarczyć osobiście.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •