Witam!
Czy mogłby ktoś polecić jakiś bracket umożliwiający podpięcie D800-tki na statywie w pionie? Mam statyw, który umożliwia obrócenie aparatu, ale niestety znajduje się on wtedy poza osią obrotu samej głowicy. Zależałoby mi na tym, aby po postawieniu aparatu w pionie, obracał się on "w miejscu" (łopatologicznie mówiąc - do panoram).
Pozdrawiam i dziękuję.![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami