Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Mazda 6

  1. #1

    Domyślnie Mazda 6


    znajomy potrzebował kilka ujęć auta, które jest na sprzedaż. Więcej niebawem.

  2. #2

    Domyślnie

    Ładny zestawik. Podoba mi się.
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    Mało mazdy na tych zdjęciach. Właściwie to nie ma jej tu w ogóle.
    pozdrawiam
    Tomek

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Miniatury bardzo fajne, ale główne zdjęcie - no niestety kicha

  6. #6

    Domyślnie

    Za p_smok - małe bardzo fajne - główne przekobinowane jak na mój gust - ewentualnie gdyby skrócić jeszcze czas otwarcia migawki i przymknąć nieco obiektyw albo użyć lampy wystrzelonej na niedużej mocy od przodu samochodu (bo teraz to foto wygląda jakby nie było ostre).
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez p_smok Zobacz posta
    Miniatury bardzo fajne, ale główne zdjęcie - no niestety kicha
    Dzięki.
    A główne dlaczego kicha? Jakieś konkrety?
    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Za p_smok - małe bardzo fajne - główne przekobinowane jak na mój gust - ewentualnie gdyby skrócić jeszcze czas otwarcia migawki i przymknąć nieco obiektyw albo użyć lampy wystrzelonej na niedużej mocy od przodu samochodu (bo teraz to foto wygląda jakby nie było ostre).
    nie miało być ostre - miało być widać dynamikę płynu i dla mnie "zamrozić" takie ujęcie to jak zamrozić śmigło helikoptera w locie...

  8. #8

    Domyślnie

    Tylko, że przez to, że 98 % płynu jest na jasnym tle lampy, więc tej dynamiki raczej tam nie widać w ogóle...zamiast tego potęguje jeszcze wrażenie nieostrości.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Tylko, że przez to, że 98 % płynu jest na jasnym tle lampy, więc tej dynamiki raczej tam nie widać w ogóle...zamiast tego potęguje jeszcze wrażenie nieostrości.
    i o to chodzi!
    P.S.


    uważasz, że gdyby na zdjęciu był ostry/zamrożony płyn to dynamika byłaby wtedy idealna?
    Ostatnio edytowane przez --Arkadia-- ; 08-02-2014 o 20:46

  10. #10

    Domyślnie

    Uważam, że na jasnym tle jasny płyn nie da Ci wrażenia dynamiki-na ciemnym owszem. Poza tym zamrażanie obiektów wcale nie odejmuje im dynamiki...podałeś przykład śmigła i tu się zgodzę, ale czy biegnący po wodzie pies strzelony przy czasie 1/1000 sekundy będzie dynamicznym zdjęciem, czy nie?
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •