Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Mazda 6

  1. #31
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    My jestesmy wyluzowani jak pacjent lodzkiego pogotowia

    Skoro to foty na aledrogo to tym bardziej powinienes olac to co lubisz i zrobic tak, zeby bylo widac jak najwiecej szczegolow, w koncu to nie jest portal foto dla artystow, tylko portal aukcyjny dla ludzi, ktorzy chca cos sprzedac A skoro towar jest wystawiany w necie to foty powinne zachecac, a nie odrzucac (niestety Twoje odrzucaja). Oczywiscie miliard ogloszen jest z takimi kasztanami, ze ja lepsze bym zrobil chinskim papierem toaletowym, ale skoro robisz zdjecia i trzepiesz na tym kase to dlaczego chociaz odrobine sie nie postarac? Ja wiem, ze to nie sa slubniaki (ktorymi sie zajmujesz) ale bez przesady... no chyba, ze chciales koledze utrudnic sprzedanie auta

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    My jestesmy wyluzowani jak pacjent lodzkiego pogotowia

    Skoro to foty na aledrogo to tym bardziej powinienes olac to co lubisz i zrobic tak, zeby bylo widac jak najwiecej szczegolow, w koncu to nie jest portal foto dla artystow, tylko portal aukcyjny dla ludzi, ktorzy chca cos sprzedac A skoro towar jest wystawiany w necie to foty powinne zachecac, a nie odrzucac (niestety Twoje odrzucaja). Oczywiscie miliard ogloszen jest z takimi kasztanami, ze ja lepsze bym zrobil chinskim papierem toaletowym, ale skoro robisz zdjecia i trzepiesz na tym kase to dlaczego chociaz odrobine sie nie postarac? Ja wiem, ze to nie sa slubniaki (ktorymi sie zajmujesz) ale bez przesady... no chyba, ze chciales koledze utrudnic sprzedanie auta
    To jest Twoje zdanie. Dzięki za komentarz

  3. #33
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Nie chce Cie martwic ale moje zdanie na tym forum jest najwazniejsze... ale ok, widze ze nie chcesz sobie pomoc wiec juz nie pomagam

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Nie chce Cie martwic ale moje zdanie na tym forum jest najwazniejsze... ale ok, widze ze nie chcesz sobie pomoc wiec juz nie pomagam

    … niezłe mniemanie. Doceniam chęć pomocy ale pozwól, ze nie skorzystam

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez --Arkadia-- Zobacz posta
    … niezłe mniemanie. Doceniam chęć pomocy ale pozwól, ze nie skorzystam
    I kto tu ma jakie mniemanie o sobie O ile Shao robi sobie jaja powyzszym komentarzem to Ty juz niebardzo.

    Takze wybacz Panie wielki fotografie, guru fotografii motoryzacyjnej, ze swoimi komentarzami shanbilismy ten temat z jakze nieslychanie artystycznymi zdjeciami zrobionymi na potrzeby galerii dziel sztuki allegro.
    wybacz, ze nie docenilismy kunsztu i rzemiosla Twego
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    I kto tu ma jakie mniemanie o sobie O ile Shao robi sobie jaja powyzszym komentarzem to Ty juz niebardzo.
    zaufaj mi, że ja też - pisałem o tym kilkakrotnie wyżej…
    dalszą przepychankę pozostawiam bez komentarza…idę robić zdjęcia - przepalone, kontrastowe, Z ZIARNEM czyli takie jak JA lubię

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez --Arkadia-- Zobacz posta
    zaufaj mi, że ja też - pisałem o tym kilkakrotnie wyżej…
    dalszą przepychankę pozostawiam bez komentarza…idę robić zdjęcia - przepalone, kontrastowe, Z ZIARNEM czyli takie jak JA lubię
    To zachowaj je dla siebie i sam je sobie komentuj oraz podziwiaj. jezeli chcesz zeby innym sie spodobaly to nie moga byc takie jak Ty lubisz o czym przekonales sie juz w tym watku
    zreszta ja Ci pisalem nie tylko o przepaleniach, ziarnach itp ale o tym jak ustawiasz auto do zdjec i co na nich pokazujesz.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    To zachowaj je dla siebie i sam je sobie komentuj oraz podziwiaj. jezeli chcesz zeby innym sie spodobaly to nie moga byc takie jak Ty lubisz o czym przekonales sie juz w tym watku
    zreszta ja Ci pisalem nie tylko o przepaleniach, ziarnach itp ale o tym jak ustawiasz auto do zdjec i co na nich pokazujesz.

    Pisałem wcześniej ale się powtórzę… wybacz nie skorzystam z twoich rad, będę fotografował to co chcę i to tak jak lubię z przepaleniami, ziarnami, moimi pomysłami na ustawienie między innymi auta mało tego będę je umieszczał na forum w odp. dziale
    Pozdrowienia
    P.S.
    Sorry ale nie zależy mi na tym abyś słeetaśnie komentował moje foty ani tym bardziej nie będę robił fot pod Ciebie czy innych - fotografuję bo lubię więc robię to co lubię i jak lubię! Jęśli moje ustawienia aparatu,auta, obróbki nie odp. Ci - proszę Cię nie trać czasu na patrzenie na tą moją tragedię…
    Ostatnio edytowane przez --Arkadia-- ; 09-02-2014 o 17:57

  9. #39

    Domyślnie

    łoo... ależ dawno mnie nie było
    Koledzy się wypowiedzieli co do umieszczonych zdjęć, więc nie będę powielał ale chciałbym jeszcze zobaczyć tą Mazdę z zewnątrz (czy bita, nie bita)
    | D5000 N18-105/3.5-5.6 PZ42X YN460II |
    hbrografia.com | http://www.facebook.com/hbrografia

  10. #40

    Domyślnie

    A ja na dobry początek poproszę zdjęcia o regulaminowym rozmiarze (max. 1024 px). Do tego czasu zamykamy temat, żeby trochę ostygł.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •