Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Mazda 6

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    Ale to nie jest allegro i otomoto tylko dzial motoryzacyjny na forum fotograficznym i wrzucajac tutaj zdjecia musisz liczyc sie z tym, ze ludzie beda je oceniac, krytykowac i wypominac Tobie bledy. Jezeli Tobie to nie odpowiada to nie wrzucaj zdjec tutaj tylko publikuj je sobie na jakims photoblogu itp. Albo wrzuc jakies chociazby na plfoto, ale tam Cie zniszcza pewnie
    jak sam napisałeś jest forum fotograficzne - dział odpowiedni więc będę wrzucał i niech ludzie oceniają. Wrzucam je w takim stylu jaki mi się podoba, kontrastowe, prześwietlone ..mało tego z ZIARNEM jak nie chcesz to nie odwiedzaj mojego wątku. Więc dzięki za rady ale nie skorzystam…
    Za to sympatycznie pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Co za czasy, dział moto na nikoniarze.pl doczekał się własnego trolla Cóż z mojej strony delikatne wskazanie dla admina: BAN IT!
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  3. #23

    Domyślnie

    W takim razie nie zachowuj sie jak gowniarz z gimnazium reagujac w sposob jaki reagujesz na krytyke Twoich zdjec.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    W takim razie nie zachowuj sie jak gowniarz z gimnazium reagujac w sposob jaki reagujesz na krytyke Twoich zdjec.
    pozostawię to bez komentarza...

  6. #26
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Spokojnie chlopaki...

    Nie chcesz niczego poprawic w tych fotach? Wg Ciebie sa idealne? Czy po prostu masz w zadku co i jak, bo przeciez ida na allegro... Niestety musze Cie zmartwic - allegro to nie jest przyzwolenie na robienie slabiakow...

  7. #27

    Domyślnie

    Wygląda na iPhone+instagram pozwoliłem sobie zwiedzić portfolio i wcale lepiej nie jest mało wymagający rynek w Bydgoszczy widzę
    D80 I D600 I N50 1.4 I S15 2.8 I S24-70 I S70-200 2.8

  8. #28

    Domyślnie

    Hej.
    Trochę luzu, doceniam, że komentujecie - tym bardziej jeśli jest to konstruktywna krytyka ale …proszę również o trochę wyrozumiałości - raz, że te nie była sesja kilku godzinna, dwa jak wspomniałem dużo wcześniej lubię kiedy foto jest prześwietlone, kontrastowe, z ziarnem i wcale nie twierdze, że jest to idealne jednak mi się to podoba.

  9. #29

    Domyślnie

    Panie fotoskarb.pl strasznie się Pan gorączkujesz zdjęcia są bardzo kiepskie i tyle. Każdy kto zajmuje się moto-foto Ci to powie. Tłumaczenia, że na szybko, że to, że owo... hahaha, jesteś na forum FOTOGRAFICZNYM. Mało nas to interesuje, że to do ogłoszenia, oceniamy efekt.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  10. #30

    Domyślnie

    Panie pskrzypczynski - jesli chodzi o "gorączkowanie" to wręcz przeciwnie. Natomiast jeśli chodzi o foto - doceniam wizytę i komentarz, szkoda, że nie przypadło do gustu ….może następnym razem się to zmieni

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •