Szukaj
Michał
Fujifilm X-T1/3, S5 PRO
OM-1, Panas S5D
Czy ktoś podzieliłby się wrażeniami z użytkowania D5300? Jakieś problemy, wady itp.![]()
Nie mam D5300, ale mam D5500. Nadaje się nieźle do filmowania "półprofesjonalnego", czyli robienia ujęć wcześniej przygotowanych, ze statywem itp. Do filmowania amatorskiego kiepsko się nadaje. Autofokus w trakcie filmowania jest nieużywalny - jest głośny i skaczący. Być może zupełnie inaczej jest z obiektywem AF-P, ale nie mam takiego. Do filmowania pamiątkowych filmów rodzinnych z dziećmi polecałbym kamerę wideo.
Skontaktuj się z nami