Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: D5300 czy D5200

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stefanbas Zobacz posta
    właściwie stoję przed takim samym dylematem co autor tekstu, też mam szybko biegające dzieci i bardziej stawiam na kręcenie filmów rodzinnych, oraz amatorskich teledysków...
    Kup kamerę.
    Żaden Nikon nie będzie ostrzył za ciebie w czasie filmowania, a manualne ostrzenie na takim ekraniku to mordęga.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stefanbas Zobacz posta
    właściwie stoję przed takim samym dylematem co autor tekstu, też mam szybko biegające dzieci i bardziej stawiam na kręcenie filmów rodzinnych, oraz amatorskich teledysków...
    Popatrz w sklepie na coś z półki Panasonica (G/GF/GX), bo akurat filmy całkiem znośne robi (MZ lepsze niż Nikon).
    Przykłady możesz pobrać z photographyblog.com, np. z testu Panasonica G5, a najlepiej porównaj z innymi bezlustrami by wyrobić sobie opinię.

    M.
    Michał
    Fujifilm X-T1/3, S5 PRO
    OM-1, Panas S5D

  3. #33

    Domyślnie

    Czy ktoś podzieliłby się wrażeniami z użytkowania D5300? Jakieś problemy, wady itp.

  4. #34

    Domyślnie

    Nie mam D5300, ale mam D5500. Nadaje się nieźle do filmowania "półprofesjonalnego", czyli robienia ujęć wcześniej przygotowanych, ze statywem itp. Do filmowania amatorskiego kiepsko się nadaje. Autofokus w trakcie filmowania jest nieużywalny - jest głośny i skaczący. Być może zupełnie inaczej jest z obiektywem AF-P, ale nie mam takiego. Do filmowania pamiątkowych filmów rodzinnych z dziećmi polecałbym kamerę wideo.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •