Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: kostka synchro

  1. #1
    fiorel
    Gość

    Domyślnie kostka synchro

    Chciałbym połączyć poprzez kabelek synchro D70 z lampami studyjnymi, czy takie coś będzie odpowiednie
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57663776

    ??

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Potraebujesz raczej taką bez kabla.
    http://www.rowi.pl/sklep/product_inf...roducts_id=169
    kabel synchro powinien być na wyposażenu błyskograta studyjnego.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  3. #3
    fiorel
    Gość

    Domyślnie

    no i jest na wyposażeniu studia - więc Twoja opcja lepsza??

  4. #4

    Domyślnie

    W Stodole jeden gosciu ma na dole. po 3zl chyba, albo 5zl.
    Mam Nikona, Nikonke i małe Nikoniątka! Ślubna galeria:
    http://www.your-image.pl,http://www.bugdi.digart.pl,http://plfoto.com/53640/autor.html ;

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fiorel
    no i jest na wyposażeniu studia - więc Twoja opcja lepsza??
    Kabel od masz zakończony wtykiem (męskim) PC. Więc potrzebujesz kostkę z takowym gniazdem (PC wtyk żeński).
    Na tym co podałeś jest kabel z wtykiem PC, ale nie widać czy jest zakończone wtykiem, czy gniazdem. Stawiam na to że jest to wtyk (męski), więc na nić Ci się to niezda.

    Co do ceny, pewnie można poszukać tańsze. Uawżaj tylko starą produkcję fotonu. (czarne plastykowe, z aluminowymi sankami). Potrafią przestać działać w najmniej odpowiednim momencie.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •