Witam serdecznie.
Jestem amatorem fotografii. Niedawno kupiłem zestaw D5100 + 18-105.
Chciałbym kupić niedrogi statyw (do 150-200 zł). I tutaj moje pytanie: czy jest w ogóle sens kupować taki statyw? Czytałem, że lepiej dopłacić i kupić coś, co posłuży przed dłuższy czas.
Nie zanosi się na to, bym używał go bardzo często (wszystko zależy od tego ile będę pstrykał zdjęć). Poza tym dopiero zaczynam przygodę z fotografią, stąd nie potrzebuje profesjonalnych rozwiązań, bo i tak nie będę wykorzystywać ich możliwości.
Czy ktoś mógłby mi coś polecić?
Zaznaczam, że jestem w Wielkiej Brytanii, więc statyw będę kupował na miejscu lub z ebay.co.uk.
Dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami