Witam, chce kupic statyw karbonowy. Interesuje mnie cos nieduzego po zlozeniu, aby moglo sie zmienscic do walizki, z udzwigiem 8kg. Zastanawiam sie nad MANFROTTO 190-CX PRO4 lub BENRO C258N6. W przypadku Benro odstrasza mnie sposob laczenia nog, na skrety, podobny jak w moim obecym statywie DIGIPOD A2840 (gdzie niestety mialam spore problemy). Nie wiem jak jest w przydpaku laczenia manfrotto bo nigdy takiego nie mialam. Jak wasze doswiadczenia i co mi polecacie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami