Kupiłem D610 i ma on dziwną przypadłość, że grzechocze jak się go porusza. Ciężko mi powiedzieć czy grzechoczenie jest głośne czy ciche - na pewno zauważalne, skoro od razu mi się rzuciło w uszy.

Pytanie do użytkowników D610 - czy też tak macie?