Witam
Zastanawiam sie nad zakupem poręcznego aparatu który dopełnił by mojego d3s. Zastanawiam sie na Fuji X-e2 lub x100s. Zależy mi na małych gabarytach, no i uwielbiam ogniskową 35mm. jak mają sie do siebie te dwa aparaty, jak z gabarytami? No i jeżeli bym poszedł w kierunku X-e2 jaki obiekty polecicie?
Tak jak pisałem zależy mi na małych gabarytach.
Michał
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami