Mam problem kupilem pilot ale nie wiem co ustawic w aparacie zeby dzialał, prosze o pomoc
Szukaj
Mam problem kupilem pilot ale nie wiem co ustawic w aparacie zeby dzialał, prosze o pomoc
Rtfm.
Mały zestaw podróżnika: D7500, AF-P 10-20, 18-55, 70-300 plus N18-105, N35/1.8G N50/1.G, METZ 52 AF-1
Chodzi o ten Znak Q? bo potem jest samowyzwalacz i Mup , oraz gdzie zmienic tą opcje, bo dawalem na Q i nadal mi nie dziala
Prosze o jakies dokladne ustawienia
Chyba wprowadziłem Cię w błąd, tak jest to rozwiązane w D600 i byłem pewny, że w D7100 też. Patrząc jednak teraz na zdjęcia D7100 zauważyłem, że nie ma na tym pierścieniu pilocika. Musisz poszukać w menu, przeczytać instrukcję lub poczekać na kogoś, kto ma D7100.
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
W instrukcji obsługi MENU USTAWIEŃ - MOBILNY ADAPTER BEZPRZ. - ON
Nikon D750 D7500+ML-L3 | N 14-24 2.8G | N 24-70 2.8G | N 70-200 VR II 2.8G |N 17-55 2.8G | N 24-120 4G VR | N60 MICRO 2.8G |N70-300 VR | N10-24 | S 8mm 3.5 EX DG Fisheye | SB-600 | SB-910 | 10xSD ExPRO 95MB/s(32GB) | Genesis Gear GPS-N | DJI PHANTOM 3 ADVANCED |
Instrukcja (str. 127):
Podczas korzystania z opcjonalnego pilota zdalnego sterowania ML-L3 tryb wyzwalania migawki wybrany pokrętłem trybu wyzwalania migawki jest ignorowany, a zamiast niego stosowana jest opcja wybrana dla Tryb zdalnego sterowania (ML-L3) w menu fotografowania.
Nie wiem czy pomogę ale w 3200 wystarczy, że wciśniesz "i" -> tryb wyzwalania migawki, ale mam też to przypisane pod konkretny przycisk w aparacie. U Ciebie też tak pewnie jest
MENU FOTOGRAFOWANIA > TRYB ZDALNEGO STEROWANIA > ON.
Jeśli wszystkie środki zawiodą należy sięgnąć po instrukcję.
NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,
Menu - Fotografowania (drugie od góry) -Tryb zdalnego sterowania(ML-L3) - zdalne sterowanie natychmiastowe
Powodzenia![]()
NIKON D7100 + Nikkor 50mm 1.8G + SB700 + N18-105mm
Skontaktuj się z nami