Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Pilor IR do D7100

    Mam problem kupilem pilot ale nie wiem co ustawic w aparacie zeby dzialał, prosze o pomoc

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2013
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    142

    Domyślnie

    Rtfm.
    Mały zestaw podróżnika: D7500, AF-P 10-20, 18-55, 70-300 plus N18-105, N35/1.8G N50/1.G, METZ 52 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez delek Zobacz posta
    Mam problem kupilem pilot ale nie wiem co ustawic w aparacie zeby dzialał, prosze o pomoc
    Pod kółkiem trybów Auto, P, A, S, M masz pierścień trybu wyzwalania migawki - zwolnij blokadę i ustaw na pilocika.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  4. #4

    Domyślnie

    Chodzi o ten Znak Q? bo potem jest samowyzwalacz i Mup , oraz gdzie zmienic tą opcje, bo dawalem na Q i nadal mi nie dziala

    Prosze o jakies dokladne ustawienia

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba wprowadziłem Cię w błąd, tak jest to rozwiązane w D600 i byłem pewny, że w D7100 też. Patrząc jednak teraz na zdjęcia D7100 zauważyłem, że nie ma na tym pierścieniu pilocika. Musisz poszukać w menu, przeczytać instrukcję lub poczekać na kogoś, kto ma D7100.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  6. #6

    Domyślnie

    W instrukcji obsługi MENU USTAWIEŃ - MOBILNY ADAPTER BEZPRZ. - ON
    Nikon D750 D7500+ML-L3 | N 14-24 2.8G | N 24-70 2.8G | N 70-200 VR II 2.8G |N 17-55 2.8G | N 24-120 4G VR | N60 MICRO 2.8G |N70-300 VR | N10-24 | S 8mm 3.5 EX DG Fisheye | SB-600 | SB-910 | 10xSD ExPRO 95MB/s(32GB) | Genesis Gear GPS-N | DJI PHANTOM 3 ADVANCED |

  7. #7

    Domyślnie

    Instrukcja (str. 127):
    Podczas korzystania z opcjonalnego pilota zdalnego sterowania ML-L3 tryb wyzwalania migawki wybrany pokrętłem trybu wyzwalania migawki jest ignorowany, a zamiast niego stosowana jest opcja wybrana dla Tryb zdalnego sterowania (ML-L3) w menu fotografowania.

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem czy pomogę ale w 3200 wystarczy, że wciśniesz "i" -> tryb wyzwalania migawki, ale mam też to przypisane pod konkretny przycisk w aparacie. U Ciebie też tak pewnie jest

  9. #9
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    MENU FOTOGRAFOWANIA > TRYB ZDALNEGO STEROWANIA > ON.
    Jeśli wszystkie środki zawiodą należy sięgnąć po instrukcję.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  10. #10

    Domyślnie

    Menu - Fotografowania (drugie od góry) -Tryb zdalnego sterowania(ML-L3) - zdalne sterowanie natychmiastowe
    Powodzenia
    NIKON D7100 + Nikkor 50mm 1.8G + SB700 + N18-105mm

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •