Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Uneven

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Fajnie kadrowo poskładane, no i BW też uczciwe.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Fajnie kadrowo poskładane, no i BW też uczciwe.
    Pasuje się zgodzić z Andrzejem, świetnie uwydatnione te jasne skały poprzez kontrast z ciemną resztą.

  4. #4

    Domyślnie

    fajne, ale czy nie da się tego zrobić tak aby były tylko jasne skały w kadrze? ten kawałek ciemniejszej skały czy gleby psuje mi trochę klimat.
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Fajnie kadrowo poskładane, no i BW też uczciwe.
    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Pasuje się zgodzić z Andrzejem, świetnie uwydatnione te jasne skały poprzez kontrast z ciemną resztą.
    Dzięki

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    fajne, ale czy nie da się tego zrobić tak aby były tylko jasne skały w kadrze? ten kawałek ciemniejszej skały czy gleby psuje mi trochę klimat.
    Oczywiście, że się dało, ale wtedy byłoby to zupełnie inne zdjęcie.

  6. #6

    Domyślnie

    kapitalne pod każdym względem, granuluje i podziwiam
    Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.

  7. #7

    Domyślnie

    Zwykle podobają mi się Twoje foty, ale tym razem wyszło dość sztucznie. Jakbyś za mocno grzebał przy tych skałach, za mocno miejscowo rozjaśniał. Być może, że takie te skałki są, ale efekt jest jak dla mnie nienaturalny.
    A new shit has come to light...

  8. #8

    Domyślnie

    mnie równiez się podoba ta fotografia, własnie "kolor" tych skała, a raczej ich jasność, przyciąga wzrok, dobre wypełnienie w kadrze - całość na duzy plus

  9. #9

    Domyślnie

    Pamiętam kolorową wersję tej pracy - tam była moc.
    I jak się okazuję w BW też jest piknie .
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  10. #10

    Domyślnie

    Ano pamiętam kolorek, było super ale w BW również prezentuje się świetnie
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •