Close

Strona 205 z 217 PierwszyPierwszy ... 105155195203204205206207215 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 041 do 2 050 z 2164
  1. #2041

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Widać cały kadr
    Na pewno? Nie mylisz jej z ta poprzednia wersja? Kadr poziomy ale orientacja telefonu wciaz pionowa, tak?
    Moze ktos mial stycznosc albo zaglebial sie w temat - czym praktycznie roznia sie te aplikacje? Mam starsza wersje i nie wiem czy robic upgrade aparatu. Z tego co kojarze nie ma pozniej mozliwosci powrotu do starszej wersji.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    I tak jest lepsza niż poprzednia
    Rozszerzysz?

  2. #2042

    Domyślnie

    Co do orientacji kadru to sprawdzę jak wrócę do domu. Natomiast jak dla mnie to poprawili łączenie z aparatem i stabilność połączenia z nim. Poprzednia wersja to dla mnie był jakiś horror. Nie dość , że apoa łączyła sie długo to jeszcze w IOSie musiałemnpotwierdzać że profil jest Ok. To jak już połączyłem w w trakcie pracy aplikacja potrafiła się rozłączyć z aparatem. Według mnie nowa apka działa stabilni i szybko się łączy do aparatu.


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  3. #2043

    Domyślnie

    O tempora... Leicaman, Leica glow... Ktoś w ogóle kojarzy jeszcze takie pojęcia?
    A Oscar - rzyga do trumny czy kibicuje nowym wersjom apek? W Tapatalku?
    Ostatnio edytowane przez wpkx ; 08-11-2018 o 19:53
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #2044

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Co do orientacji kadru to sprawdzę jak wrócę do domu. Natomiast jak dla mnie to poprawili łączenie z aparatem i stabilność połączenia z nim. Poprzednia wersja to dla mnie był jakiś horror. Nie dość , że apoa łączyła sie długo to jeszcze w IOSie musiałemnpotwierdzać że profil jest Ok. To jak już połączyłem w w trakcie pracy aplikacja potrafiła się rozłączyć z aparatem. Według mnie nowa apka działa stabilni i szybko się łączy do aparatu.
    A masz dostep do 10ki? W poprzedniej wersji po przejsciu aparatu w uspienie i po wybudzeniu, kamera nie laczyla sie z telefonem. Trzeba bylo ponownie wlaczac WiFi w Lajce. Zmienili to?
    I cos mi sie obilo o uszy, ze czegos brak w najnowszej appce/firmwarze - chyba, ze nie da sie podpiac pod istniejaca siec WiFi.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    O tempora... Leicaman, Leica glow... Ktoś w ogóle kojarzy jeszcze takie pojęcia?
    A Oscar - rzyga do trumny czy kibicuje nowym wersjom apek? W Tapatalku?
    O Jezu - wez przestan. My tu rozmawiamy o aparatach i fotografowaniu a nie onanizujemy sie jakimis nostalgicznymi pojeciami.

  5. #2045

    Domyślnie

    Teraz apka pamięta twój aparat ( to poprawili). Kadr pionowy wyświetla pionowo kadr poziomy wyświetla też na pionowym ekranie smartfona.


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  6. #2046

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    O Jezu - wez przestan. My tu rozmawiamy o aparatach i fotografowaniu a nie onanizujemy sie jakimis nostalgicznymi pojeciami.
    Ależ wcale nie musicie... Naprawdę. OK, to może zadam wprost pytanie merytoryczne - jaki obiektyw polecasz do fotografowania Pokemonów? (Wiem, że to już nisza, ale reaktywacja ante portas.)
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #2047

    Domyślnie

    Która wersja 50 lepsza. IV czy V z wysuwaną osłoną?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Którą używaną 50 polecacie do M9?
    Cena gra rolę.
    1. Summicron IV
    2. Summicron V
    3. Zeiss 50 1,4
    4. Zeiss 50 2.0

  8. #2048

    Domyślnie

    Nie ma zeissa 50/1.4 z bagnetem do Leiki.

    Między summicronami - poza ceną - nie będzie żadnej różnicy.

    Zeiss 50/2 będzie rysował zapewne nieco inaczej i nieco cieplej.

    Zeiss 50/1.5 to już natomiast bardziej nietypowe szkło, różniące się od pozostałych trzech.

    Spośród summicronów i zeissa 50/2 brałbym to, co... tańsze.
    Ostatnio edytowane przez Franek_ ; 08-02-2019 o 11:06

  9. #2049

    Domyślnie

    No 1,5. Planar. Pomyliłem się z rozpędu?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    No właśnie wydaje mi się, że zeissy dają chłodniejsze kolory i pomimo, że chyba nawet ostrzejsze i bez aberacji to z cronów dużo ładniejszy, plastyczny obraz.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    A w V wersji nie są ciut lepsze powłoki? I ta wysuwaną osłona jakby bardziej praktyczna, bo się nie zgubi.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    I może mniej zasłania obraz?
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 08-02-2019 o 11:06

  10. #2050

    Domyślnie

    zeissy rysują cieplej niż leitze.

    jakość powłok to aspekt totalnie pomijalny.

    rozmiar musisz sobie zobaczyć z katalogu, ale wersje IV i V wydają się na długość praktycznie identyczne. to już bardziej istotny od tego jest raczej fakt, że wersja IV ma focus tab i choćby z tego względu wolałbym ją od wersji nowszej.

Strona 205 z 217 PierwszyPierwszy ... 105155195203204205206207215 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ramka cyfrowa
    By Tristan in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 11:33
  2. Zimno a cyfrowa lustrzanka
    By pic1985 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 12:05
  3. Technika cyfrowa
    By Max in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-07-2005, 16:54
  4. Obróbka cyfrowa
    By gmoszkow in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2004, 02:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •