Close

Strona 145 z 209 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155195 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 441 do 1 450 z 2164

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    LINK (jakość na poziomie d600 więc jak na leice jest mega dobrze ), jest też grupa na FB https://www.facebook.com/groups/leicam10/ może pomogą w samplach
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  3. #3

    Domyślnie

    Z tymi samplami zawsze jest problem. Nigdy nie wiadomo kto je robi i jak. Moze to kwestia monitora albo gustu, nie wiem.
    Sciagnalem DNG z oryginalnej strony, obrobilem po swojemu i jak dla mnie robia lepsze wrazenie.
    Nie znam jakosci d600 ale zdecydowanie dla mnie za duzy


    Zdjecia ponizej: Maik Scharfscheer ze strony leica-camera.com









  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    Nie znam jakosci d600 ale zdecydowanie dla mnie za duzy
    dla mnie również, więc u mnie się pojawi m10 (co prawda miałem pomysł aby do d600 była "kropka" z CCD, ale m10.. mnie kupiło )
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  5. #5

    Domyślnie

    Robert, z ciekawości - Twoje te dolne, prawda?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Robert, z ciekawości - Twoje te dolne, prawda?
    Tak jest.

  7. #7

    Domyślnie

    Pytam, bo jestem ciekaw od dawna kolorów Twoich zdjęć i tu to dobrze widać. Kalibrowałes monitor ostatnio? Nowy masz? Światło inne? Mam wrażenie, że masz b. nasycony kolor wszędzie (głównie róże i czerwienie).

    Nie, żebym się czepiał. Jestem jedynie ciekaw o ile to zamierzone.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Pytam, bo jestem ciekaw od dawna kolorów Twoich zdjęć i tu to dobrze widać. Kalibrowałes monitor ostatnio? Nowy masz? Światło inne? Mam wrażenie, że masz b. nasycony kolor wszędzie (głównie róże i czerwienie).

    Nie, żebym się czepiał. Jestem jedynie ciekaw o ile to zamierzone.
    Zgadzam się. Za bardzo pojechane czerwienie.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #9

    Domyślnie

    Właśnie. Oglądam na Trinitronie starym (CRT), ale te pierwsze wersje odpowiadają mi znacznie bardziej. Nawet, jeśli niebo nieco wypalone.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #10

    Domyślnie

    Potwierdzam, od kilku miesięcy coś nie tak z kolorami.

Strona 145 z 209 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155195 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ramka cyfrowa
    By Tristan in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 11:33
  2. Zimno a cyfrowa lustrzanka
    By pic1985 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 12:05
  3. Technika cyfrowa
    By Max in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-07-2005, 16:54
  4. Obróbka cyfrowa
    By gmoszkow in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-12-2004, 02:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •