Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Jaki polarek

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artur0372 Zobacz posta
    No ale te to już zdecydowanie przewyższają budżecik. A Kenko czy Hoya standard ?
    Hoya = Kenko - to jest jeden i ten sam filtr.

    Chcesz kupić dobry filtr, czy tylko wydać na coś pieniądze ??
    Biorąc się za fotografię trzeba się liczyć z tym, że pewne rzeczy kosztują... i to nie mało.
    A filtry CPL za 150-200zł to i tak są tanie. Zajrzyj na ceny B+W czy Heliopana.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Chcesz kupić dobry filtr, czy tylko wydać na coś pieniądze ??
    Biorąc się za fotografię trzeba się liczyć z tym, że pewne rzeczy kosztują... i to nie mało.
    A filtry CPL za 150-200zł to i tak są tanie. Zajrzyj na ceny B+W czy Heliopana.
    Ale ja pstrykam typowo amatorsko, tylko rodzinka. Czy do tego trzeba kupować filtry za 300-500 zł. ?

  3. #13

    Domyślnie

    Kup sobie Cokin'a, HOYA lub Marumi i będzie Pan zadowolony
    Pozdrawiam M@rcin
    Nikon D7000 + MB-D11 I N AF-S 18-300 G ED VR I N 50 1,8D I T SP 150-600 Di VC USD I
    I Lowepro Flipside 400 AW I Olympus mju Tough 6020 I

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Saimon Zobacz posta
    Kup sobie Cokin'a, HOYA lub Marumi i będzie Pan zadowolony
    Właśnie myślę nad Marumi. Dzięki.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •