Szukaj
Na jedynce przeszkadza trochę te trawsko w PD, poza tym fajne.
Dwójeczka za to bardzo fajna, światełko zrobiło swoje![]()
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Ładne naturalne kadry ze wskazaniem na 2.Pozdrawiam
Dwojeczka baardzo przyjemna. Kolory, swiatło... ciepełko.![]()
1. Ciekawa, ale dla mnie tak trochę "za mało lasu w lesie"i jakaś taka zimna, przeostrzona obróbka.
2. Zdecydowanie lepsza - fajny, ciepły, miękki kadr, bajeczne światełko - tylko ta kupa śmieci (?) niemal w centrum kadru psuje odbiór.
D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466
Skontaktuj się z nami