Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: lasy dwa

  1. #1

    Domyślnie lasy dwa

    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

  2. #2

    Domyślnie

    Na jedynce przeszkadza trochę te trawsko w PD, poza tym fajne.
    Dwójeczka za to bardzo fajna, światełko zrobiło swoje
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  3. #3

    Domyślnie

    Ładne naturalne kadry ze wskazaniem na 2.Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Dwojeczka baardzo przyjemna. Kolory, swiatło... ciepełko.

  5. #5

    Domyślnie

    Zdecydowanie 2. 1. taka nijaka.
    Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    Jedynka mam wrażenie lekko poruszona, coś z ostrością. Inne kadrowanie byłoby lepsze, natomiast dwójka jest bardzo dobra kadrowo i światło robi dobrą robotę
    Nikon i podróże ...


  7. #7

    Domyślnie

    1. Ciekawa, ale dla mnie tak trochę "za mało lasu w lesie" i jakaś taka zimna, przeostrzona obróbka.
    2. Zdecydowanie lepsza - fajny, ciepły, miękki kadr, bajeczne światełko - tylko ta kupa śmieci (?) niemal w centrum kadru psuje odbiór.
    D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466

  8. #8

    Domyślnie

    2 wymiata
    Kazdy placi za swole blendy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •