Close

Strona 53 z 95 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 947
  1. #521

    Domyślnie

    Tak jak dziś właściciele aut spalinowych śmieją się z elektryków, które nie mogą wyjechać z miasta bo zasięg
    Zobaczymy, czasem jakaś droga postępu wydaje się oczywista, a rzeczywistość idzie jakoś w bok Śmierci aparatów to nie odważyłbym się przewidzieć w jakimś przewidywalnym czasie, choć to już jest nisza i proces ten będzie się pogłębiał.
    Jedno takie zabawne spostrzeżenie. Ludzie dziś nie potrafią używać wizjera! LV i wyciągnięte łapki to dla wielu tak oczywista oczywistość, że kadrowanie przez wizjer to jakieś dziwactwo Oczywiście dotyczy to też lustrzanek, więc dla mnie to jeden z głównych argumentów, że odejdą bo nikt z młodych nie będzie chciał tego kupować. Widziałem to tyle razy, że łatwiej wymienić przypadki, gdzie ktoś używał aparatu przykładając do oka.

  2. #522

    Domyślnie

    Wizjer (bez względu na rodzaj) zawsze będzie lepszym rozwiązaniem gdzie w grę będzie wchodzić silne światło.

  3. #523

    Domyślnie

    Mnie tego nie musisz mówić, dla mnie wizjer, jakikolwiek, jest w co najmniej 90% sytuacji lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza w gorszym świetle. W lustrzance lv to zło konieczne. Ale wygląda, jakby pokolenie wychowane na smartfonach tego nie wiedziało

  4. #524

    Domyślnie

    Tylko po co kogokolwiek uszczęśliwiać na siłę jeśli rozwiązania z których korzysta nie są dla niego ograniczeniem, a wręcz są lepszym rozwiązaniem? To tak jakby ktoś dziwił się czemu Ty korzystasz z tego a nie innego skoro inne jest lepsze...

  5. #525
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja ekranem robię obecnie jakieś 40% zdjęć i dlatego chciałem mieć dotykowe af, dobre Lv każdy doceni co chce zrobić zdjęcie znad mokrego chodnika, czy z wyciągniętych rąk nad milionem kijków do selfie

  6. #526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja ekranem robię obecnie jakieś 40% zdjęć i dlatego chciałem mieć dotykowe af, dobre Lv każdy doceni co chce zrobić zdjęcie znad mokrego chodnika, czy z wyciągniętych rąk nad milionem kijków do selfie
    I powiadasz, że telefonem nie dałeś z rady
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  7. #527
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No niestety nie potrafię zrobić fonem zdjęć, które mi się podobają, oglądając na fonie jest ok, wrzucam na kompa i jest tragedia.

  8. #528

    Domyślnie

    Może to komputer psuje te zdjęcia?
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #529

  10. #530

    Domyślnie

    Jaka komórka ? Zdjęcie i auto niczego sobie .
    Bezlusterkowiec Sony i kilka słoików

Strona 53 z 95 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-11-2013, 15:33
  2. mb d80 tylko oryginał czy moze zamiennik
    By pirania1377 in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 14-07-2012, 07:42
  3. [ Krajobraz ] wedkowac kazdy moze.... i nie tylko
    By monkey8 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-10-2008, 18:38
  4. Ciekawostka dla posiadaczy D40 (i nie tylko)
    By danz1ger in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-04-2007, 23:40
  5. 70-300G czy 70-300 ED a może 75-300--tylko gdzie i od kogo
    By kocudrak in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-05-2005, 22:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •