Close

Strona 15 z 95 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 947
  1. #141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    Gdy chce najwyższej jakości to nie sięgam po jakieś kompakciki tylko po "pełną klatkę " albo ... po "Lumniję" wraz z operatorem tego arcy-intuicyjnego Windows Mobile
    Zawsze się zastanawiam czego brakuje ludziom mającym problemy z obsługą Windows Mobile... Tzn. z jakiego są pokolenia skoro mają z czymś problem

  2. #142

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Zawsze się zastanawiam czego brakuje ludziom mającym problemy z obsługą Windows Mobile... Tzn. z jakiego są pokolenia skoro mają z czymś problem
    @nikoniarz wow musisz być z wyjątkowego pokolenia skoro tak piszesz,
    i nie czego ludziom brakuje, tylko czego brakuję Windows Mobile bo system piszę się pod użytkownika a nie pod C.O. firmy MS
    Zrewidowało to miliony użytkowników, mimo "pompowania" gigantycznych pieniędzy na Windows Mobile zdecydowanie się nie przyjął więc nie ma co ludzi na siłę przekonywać do niego poza tym optymalizacja, błędy i sterowniki pozostawiały wiele do życzenia.

  3. #143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    @nikoniarz wow musisz być z wyjątkowego pokolenia skoro tak piszesz,
    i nie czego ludziom brakuje, tylko czego brakuję Windows Mobile bo system piszę się pod użytkownika a nie pod C.O. firmy MS
    Zrewidowało to miliony użytkowników, mimo "pompowania" gigantycznych pieniędzy na Windows Mobile zdecydowanie się nie przyjął więc nie ma co ludzi na siłę przekonywać do niego poza tym optymalizacja, błędy i sterowniki pozostawiały wiele do życzenia.
    Ja tam problemu nie widzę. Ani w WM, ani w Andku, ani w pralce...

    Ps. używasz nieodpowiednich odmian przez osoby... Nie "czego brakuję Windows Mobile" a "czego brakuje Windows Mobile". Nie "system piszę się" a "system pisze się"... Ale to tak na marginesie, byś nie powielał

  4. #144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Ja tam problemu nie widzę. Ani w WM, ani w Andku, ani w pralce...

    Ps. używasz nieodpowiednich odmian przez osoby... Nie "czego brakuję Windows Mobile" a "czego brakuje Windows Mobile". Nie "system piszę się" a "system pisze się"... Ale to tak na marginesie, byś nie powielał
    zaiste @nikoniarz jesteś taki wyjątkowy, Windows Moblie też miał być taki i o nim piszemy a nie jaki to ty jesteś MacGyver, Miodek i w ogóle, aLE tO tAK na mArGinesie

  5. #145

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    zaiste @nikoniarz jesteś taki wyjątkowy, Windows Moblie też miał być taki i o nim piszemy
    Odniosłem się tylko do "arcy-intuicji". Także współczuję obsługi komputera na W10 którego obsługuje się identycznie jak WM10...

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    a nie jaki to ty jesteś MacGyver i w ogóle, aLE tO tAK na mArGinesie
    Racja, w innych wątkach też możemy pisać niepoprawnie, bo żaden nie dotyczy pisowni...

    Szukałem jakiegoś odpowiedniego zdjęcia gdyż to wątek zdjęcia i myślę, że znalazłem...


  6. #146

    Domyślnie

    Zbyt centralnie, jak na mój gust. Ta butelka, znaczy. Rozumiem, że to niestety też nie Nokią fotografowane...
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Odniosłem się tylko do "arcy-intuicji". Także współczuję obsługi komputera na W10 którego obsługuje się identycznie jak WM10...


    Racja, w innych wątkach też możemy pisać niepoprawnie, bo żaden nie dotyczy pisowni...

    Szukałem jakiegoś odpowiedniego zdjęcia gdyż to wątek zdjęcia i myślę, że znalazłem...

    no cóż, w piątek z takim zdjęciem?
    to mi zaimponowałeś

  8. #148

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    no cóż, w piątek z takim zdjęciem?
    to mi zaimponowałeś
    Zdjęcie z niedzieli więc imponowanie zapewne zmalało... Lub wzrosło...

  9. #149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Zbyt centralnie, jak na mój gust. Ta butelka, znaczy. Rozumiem, że to niestety też nie Nokią fotografowane...
    Musi z jakiegoś Chińczyka Ale ujdzie.

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Musi z jakiegoś Chińczyka Ale ujdzie.
    No ujdzie. Ale tak na styk
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

Strona 15 z 95 PierwszyPierwszy ... 513141516172565 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-11-2013, 15:33
  2. mb d80 tylko oryginał czy moze zamiennik
    By pirania1377 in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 14-07-2012, 07:42
  3. [ Krajobraz ] wedkowac kazdy moze.... i nie tylko
    By monkey8 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-10-2008, 18:38
  4. Ciekawostka dla posiadaczy D40 (i nie tylko)
    By danz1ger in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-04-2007, 23:40
  5. 70-300G czy 70-300 ED a może 75-300--tylko gdzie i od kogo
    By kocudrak in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 12-05-2005, 22:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •