No i ratujcie wszyscy święci.. zostawiłem sprzęt w serwisie.
Przy okazji wypytałem o technikę, więc okazuje się, że niczym nie kręcą, tylko załatwiają to softem. Ciekawe jak skutecznie, bo właśnie był klient i reklamował regulację BF twierdząc, że ma to samo co i przed.
Przy okazji.. okazuje się że oczywiście nie honorują nie europejskich gwarancji, szlag by ich.. regulacja BF kosztuje stówkę. Ciekawe czy będzie skuteczna. Ma być na koniec dnia gotowy, jak odbiorę to dam Wam znać jakie efekty.