Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 63

Wątek: Backfocus

  1. #31

    Domyślnie

    przyrząd wprowadza poprawkę do softu
    ???!!!

  2. #32

    Domyślnie

    No tak...pisałem szybko i nastąpiło przejęzyczenie.Powinienem raczej napisać - elektroniczna kalibracja BF.Sorki.
    Pozdrawiam

  3. #33

    Domyślnie

    czyli nie rozkręcają aparatu??
    Pozdrawiam, Henryk

    | D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |

  4. #34
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Radom (obecnie)
    Posty
    78

    Domyślnie

    Nie wiem czy aparat rozkrecaja czy nie ale ja swoj bede oddawal jeszcze raz, juz sie umowilem ze sprawdza to na miejscu. Twierdza ze to niemozliwe i poprosili o przyklady zdjec. Sprawdzalem dzisiaj z innym jasniejszym obiektywem i teraz to dopiero dobrze widac.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  5. #35

    Domyślnie

    Krzysztof, podeslij linke do tych przykladow. Strasznie jestem ciekaw.

  6. #36

    Domyślnie

    no właśnie.. ja już zgłupiałem..
    U mnie na kitowym 18-70 dla krótkich ogniskowych, BF jest w granicach 5-10mm, dla 70-ciu gapię się w wynik i już mi się w oczach mieni, ale jest chyba ok. 2mm, a jak wyostrzyłem (nie wiem czy to dobry pomysł), to wygląda jakby było dobrze..
    sam już nie wiem, szlag by to..
    Pozdrawiam, Henryk

    | D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |

  7. #37
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Radom (obecnie)
    Posty
    78

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Krzysztof, podeslij linke do tych przykladow. Strasznie jestem ciekaw.
    Nie bardzo mam jak, nie sa umieszczone na żadnym serwerze
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  8. #38

    Domyślnie

    Witam

    A mnie się wydaje że podnoszą lustro i regulują torksem.

    Ale może mi się wydaje.

    Tomek
    deczysta

  9. #39

    Domyślnie

    No i ratujcie wszyscy święci.. zostawiłem sprzęt w serwisie.
    Przy okazji wypytałem o technikę, więc okazuje się, że niczym nie kręcą, tylko załatwiają to softem. Ciekawe jak skutecznie, bo właśnie był klient i reklamował regulację BF twierdząc, że ma to samo co i przed.
    Przy okazji.. okazuje się że oczywiście nie honorują nie europejskich gwarancji, szlag by ich.. regulacja BF kosztuje stówkę. Ciekawe czy będzie skuteczna. Ma być na koniec dnia gotowy, jak odbiorę to dam Wam znać jakie efekty.
    Pozdrawiam, Henryk

    | D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |

  10. #40

    Domyślnie

    Przy okazji.. okazuje się że oczywiście nie honorują nie europejskich gwarancji
    ?! Cos tu nie tak. Uzyskalem odpowiedz na pismie w tej sprawie, z ktorego wynika iz Nikon Posla zrealizuje kazda usterke w ramach gwarancji, jesli do aparatu zakupionego w Unii Europejskiej zostanie dolaczony zolty druk gwarancji wraz z oryginalem rachunku zakupu... Gwarancja ta nie obejmuje innych stref sprzedazy Nikona. Cos tu brzydko pachnie. Mimo iz mnie to nie dotyczy, chetnie sprawdze jak jest na prawde bo napisalem post w tej sprawie natychmiast po odpowiedzi NP...

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •