Dobre pytanie..
Myślę, że trzeba dotąd siedzieć, aż się wysiedzi. Tym bardziej że o ile dobrze kojarzę, Ty masz to w ramach gwarancji.
Szukaj
Dobre pytanie..
Myślę, że trzeba dotąd siedzieć, aż się wysiedzi. Tym bardziej że o ile dobrze kojarzę, Ty masz to w ramach gwarancji.
Pozdrawiam, Henryk
| D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |
Skontaktuj się z nami