Dobre pytanie..
Myślę, że trzeba dotąd siedzieć, aż się wysiedzi. Tym bardziej że o ile dobrze kojarzę, Ty masz to w ramach gwarancji.
Szukaj
Dobre pytanie..
Myślę, że trzeba dotąd siedzieć, aż się wysiedzi. Tym bardziej że o ile dobrze kojarzę, Ty masz to w ramach gwarancji.
Pozdrawiam, Henryk
| D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |
latwo wam mowic .. a cojak ktos nie mieszka w wawie? dla mnie wyprawa do seriwisu to koszt 200pln, wysylka to pozbawienie sie aparatu na dwa tygtak zle i tak niedobrze ... a chyba powinienem znow sie do stolycy wybrac
![]()
No tak.. to jest problem..
Tym bardziej że jednak wysyłka nie jest do końca bezpiecznym sposobem.
Zresztą muszę Ci powiedzieć, że gdyby nie fakt iż robię trochę makro (jakieś pajęczynki, kwiatki robaczki i tym podobne głupoty) to pewnie nie zawitałbym w serwisie. Przy dłuższych ogniskowych głębia ostrości eliminowała problem, nawet przy największym otworze.
BF może też być skutkiem jakichś minimalnych różnic w położeniach lustra po kolejnych fotkach, chociaż gdy miałem F80 i 24-85/2,4-4D IF ED Makro , nie zauważyłem tego zjawiska.. być może dlatego, że o nim nie wiedziałem
Może Admin ma rację.. może przesadzamy??
Pozdrawiam, Henryk
| D70 | AF-S DX 18-70 | AF 70-300G | SB-600 |
Skontaktuj się z nami