Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Na rozpoczecie sezonu...

    ...mialy byc fajerwerki i swiatlo a tu zonk, ale cos tam sie wydusilo...
    Bylo zimno i swiatlo zaszlo chmurami a do tego idzie kolejny sztorm, jak na zlosc, miejscowka jednak obadana i trzeba bedzie tam wrocic, bo to kopalnia kadrow a do tego mega miejsce na spacery.



  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawe miejsce, choć poczekam na jakiś lepszy kadr .
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hoobie Zobacz posta
    Ciekawe miejsce, choć poczekam na jakiś lepszy kadr .
    To ja może znów stanę z Hubertem w jednym rzędzie.
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    przyjemny fot, dno mi sie najbardziej podoba
    Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deemes Zobacz posta
    przyjemny fot, dno mi sie najbardziej podoba
    Z tym dnem to tak chyba mało ostrożnie się wyraziłeś, gdyby nie widzieć autora można by pomyśleć, że o zdjęciu tak po prostu piszesz...

    CZegoś za dużo było chyba przed plenerem Grzegorzu, bo w życiu nie podejrzewałbym cię, że taką fotkę wrzucisz. Bez łódki, bez filtra ( jak "Sporty" kiedyś ) i w dodatku z wylewającą się wodą .
    Hmm...
    NIKON

  6. #6

    Domyślnie

    Słabiutko. Niestety. Obróbka zbyt daleko pojszła, i to nie w tym kierunku który fotce by pomógł.. I chyba przeostrzone, czy nie?
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek_1 Zobacz posta
    CZegoś za dużo było chyba przed plenerem Grzegorzu, bo w życiu nie podejrzewałbym cię, że taką fotkę wrzucisz. Bez łódki, bez filtra ( jak "Sporty" kiedyś ) i w dodatku z wylewającą się wodą .
    Hmm...
    Kac meczyl strasznie, co do filtra to pewnie piszesz o ciemnym, coz przesadna moda na ciemne filtry mnie nie dotyczy, zakladam jak widze cel, tutaj takiego nie bylo...co do wody to sie nie wylewa, reke sobie dam uchlastac.

    Cytat Zamieszczone przez geralttt Zobacz posta
    Słabiutko. Niestety. Obróbka zbyt daleko pojszła, i to nie w tym kierunku który fotce by pomógł.. I chyba przeostrzone, czy nie?
    Skad wiesz, ze obrobka za daleko poszla? Ja wiem jak wygladal pliczek wyjsciowy i powiem Tobie, ze wcale daleko nie poszedlem, warunki slabe, kac i zimno nie pomagaly, jak napisalem na otwarcie sezonu, bez zachwytow.
    Nie jest przeostrzone, ale na to kazdy inaczej patrzy.

    Moj najwiekszy grzech tutaj to ISO 640, nawet nie sprawdzilem apartatu

  8. #8

    Domyślnie

    Zabrakło światła. Szkoda bo mogło być dużo ciekawiej.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta

    Skad wiesz, ze obrobka za daleko poszla? Ja wiem jak wygladal pliczek wyjsciowy i powiem Tobie, ze wcale daleko nie poszedlem, warunki slabe, kac i zimno nie pomagaly, jak napisalem na otwarcie sezonu, bez zachwytow.
    Nie jest przeostrzone, ale na to kazdy inaczej patrzy.

    Moj najwiekszy grzech tutaj to ISO 640, nawet nie sprawdzilem apartatu
    Greg tak na wstępie i na początek sezonu - to w żadnym wypadku nie jest atak. Na forum posty pisane wyglądają może i bezpłciowo, a odbiorca ma możliwość indywidualnej interpretacji nie znając tonu wypowiadającego się zatem od razu zaznaczam, że tonu 'czepliwego' zero tutaj było.

    Obróbka daleko pojszła moim zdaniem patrząc subiektywnie na fotkę. I wcale nie musiała być to wielogodzinna praca na maskach i warstwach, wystarczył jeden suwaczek ciut "za" i już pojawia się problem. Nie wiem - tak to odbieram Grzesiek. Widzę warunki, wiem jak takie klimaty wyglądają "na żywca" i widzę, że coś mi tutaj nie bangla więc napisałem co myślałem.

    3maj się!
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  10. #10

    Domyślnie

    dobre technicznie,naturalne ale kadr glowy nie urywa,dawaj cos z szuflady

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •