Witam serdecznie wlasnie dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem D5100. Kupila go dla mnie moja zona niestety zapomniala jaki mial byc obiektyw i zamiast 18-105 kupila z 55-200. I teraz ryje w necie jaki obiektyw dokupic by wypelnic luke szerokiego kata moze jakis 18-55 czy stalke 50? I najwazniejsze jakie sa kapatybilne z mocowaniem bo zastanawiam sie nawet nad starymi obiektywami bez AF juz w kompakcie go nie uzywalem wiec i tu nie bede musial
Nie jestem pro fotografem ale moj kompakt przestal dawac mi radosc z fotografi i lezy juz ponad rok w szafie, stad padl pomysl na zakup 1 lustra wiadomo budzetowka ale zawsze lepiej niz kilkuletni Panasonic FZ7
Prosze o pomoc w sprawie szkielka
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami