Witam, Mam pytanie prozaiczne.. Jak formatujecie karty pamięci do Nikonów.. FAT32 czy może NTFS?
Czy jest w ogóle jakaś róznica w przypadku używania karty w aparacie?
Szukaj
Witam, Mam pytanie prozaiczne.. Jak formatujecie karty pamięci do Nikonów.. FAT32 czy może NTFS?
Czy jest w ogóle jakaś róznica w przypadku używania karty w aparacie?
Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 26-12-2013 o 10:44 Powód: pis.
Skontaktuj się z nami