Szukaj
Oooo żeś Cie!!!! Ale zapodałeś z grubej rury, przyjemnie, wszystkie kadry świetne!! Ostrość ok, może nawet za bardzo bo na dwójeczce trochę krawędzie chmur poszarpało, ale to tam jest pikuś. Zdjęcia extra, moje marzenie pofocić właśnie w tych górach![]()
Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.
Ale miejscówki do fotografowania,wybieram nr 1, osobiście preferuje panoramy z 3-5klatek w zależności do ujęcia później robi się mniej ciekawie co nie oznacza że pozostałe sa słabe,chętnie zobaczę więcej.
Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC
Już bym pakował walizki...![]()
Uaj takie maleeeeeeeee?!
Niezle obrazki, w 2 brakuje mi centymetra gory, w 4 centymetra (albo dwoch) dolu. Czekam na wieksze bo takie obrazki w takich rozmiarach to zbrodnia przeciwko ludzkosci![]()
5
Dzięki za komentarze. Snake river w kolejnej odsłonie ,tym razem (eksperymentalnie)z filtrem Gold'N Blue firmy singh-ray stąd te kolory. Dodam że HDR to nie jest,choć tak może wyglądac.
Pozdrawiam Artur
Jak dla mnie to zdecydowane za dużo fioletu na tej 5...![]()
Nikon
Przyjemne obrazki.. Okolice masz super. 2'ka w wykonaniu Ansela urywa du..e, u Ciebie nie ale jest OK. Klasyczny kadr bez panoramy mógłby być ciekawszy
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Ależ widoki, tylko pozazdrościć miejscówek
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
1 i 2 sa mega, piekne to B&W, reszta juz slabiej, obrobka lezy na 5, kolorystycznie jest nieakceptowalne
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami