Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Wyoming 2013

  1. #1

    Domyślnie Wyoming 2013

    1
    American buffalo w dolinie GroVan
    2
    Snake river A'la Ansel Adams
    3
    Tuż pod chmurami...
    4
    Dolina rzeki Snake

    Ze swiątecznymi życzeniam Artur
    ps: coś ostrość mi zżera

  2. #2

    Domyślnie

    Oooo żeś Cie!!!! Ale zapodałeś z grubej rury, przyjemnie, wszystkie kadry świetne!! Ostrość ok, może nawet za bardzo bo na dwójeczce trochę krawędzie chmur poszarpało, ale to tam jest pikuś. Zdjęcia extra, moje marzenie pofocić właśnie w tych górach
    Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.

  3. #3

    Domyślnie

    Ale miejscówki do fotografowania,wybieram nr 1, osobiście preferuje panoramy z 3-5klatek w zależności do ujęcia później robi się mniej ciekawie co nie oznacza że pozostałe sa słabe,chętnie zobaczę więcej.
    Użytkuje X t2 TTArtisan 35 1.4 Fujinon 23 F2
    Było FEED 5, Kodak P850, Nikon D90, D300 D7100 D600 SB-900 Grip Md-10 50 F2 Canon 6D
    Szkiełka 18-105, 35 1.8G, T70-300 VC, T90 Macro , N70-210 F4, N35 1,8G FX, N80-200D ED 2,8, N85 1,8G S 24-35 F2 ART N28-105 N50 1.8G T24-70VC

  4. #4

    Domyślnie

    Już bym pakował walizki...
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #5
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Uaj takie maleeeeeeeee?!

    Niezle obrazki, w 2 brakuje mi centymetra gory, w 4 centymetra (albo dwoch) dolu. Czekam na wieksze bo takie obrazki w takich rozmiarach to zbrodnia przeciwko ludzkosci

  6. #6

    Domyślnie Rzeka Snake

    5
    Dzięki za komentarze. Snake river w kolejnej odsłonie ,tym razem (eksperymentalnie)z filtrem Gold'N Blue firmy singh-ray stąd te kolory. Dodam że HDR to nie jest,choć tak może wyglądac.
    Pozdrawiam Artur

  7. #7

    Domyślnie

    Jak dla mnie to zdecydowane za dużo fioletu na tej 5...
    Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    Przyjemne obrazki.. Okolice masz super. 2'ka w wykonaniu Ansela urywa du..e, u Ciebie nie ale jest OK. Klasyczny kadr bez panoramy mógłby być ciekawszy
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  9. #9

    Domyślnie

    Ależ widoki, tylko pozazdrościć miejscówek
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  10. #10

    Domyślnie

    1 i 2 sa mega, piekne to B&W, reszta juz slabiej, obrobka lezy na 5, kolorystycznie jest nieakceptowalne

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •