Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pytanie.

  1. #1

    Domyślnie Pytanie.

    Witam. Bardzo proszę o wyrozumiałość gdyż to mój pierwszy post Zatem mam pytanie. Nie dysponuję zbyt dużymi środkami, a potrzebuję jakiś fajny aparacik głównie do nagrywania gdyż jeżdżę na rowerze wyczynowym i z miłą chęcią wraz z kolegami nagrywam swoje wyczyny. Oczywiście chciałbym żeby wykonywał zdjęcia miłej jakości stąd też wybieram aparat a nie kamerę jak większość mogłaby zasugerować. Czy Nikon Coolpix L320 będzie się nadawał i spełniał moje wymagania? Czy może coś innego w tej kwocie lub tańsze Z góry dziękuję i przepraszam bo wydaje mi się, że umieściłem to w złej kategorii .

  2. #2

    Domyślnie

    W tej kwocie nic konkretnego nie kupisz
    D5200 , D90 + Tamron 2,8 , sb-910 nikon , Nikon 35mm F1,8 , 85mm F1,8 , oraz Sony FX-1000 i akcesoria.

  3. #3

    Domyślnie

    No tak, jestem tego swiadomy ale ja nie potrzebuje super 1080p i 60 fps tylko chce zeby jakosc byla przyzwoita podczas nagrywania. Da rade ten Nikon?

  4. #4

    Domyślnie

    Najlepiej kupić i przekonać się samemu czy sprosta Twoim wymaganiom , tym bardziej, że nie kosztuje dużo. Wesołych i udanych świąt
    D5200 , D90 + Tamron 2,8 , sb-910 nikon , Nikon 35mm F1,8 , 85mm F1,8 , oraz Sony FX-1000 i akcesoria.

  5. #5

    Domyślnie

    Kup jakąś tanią kamerę. Sprawdzi się lepiej w tym zastosowaniu.
    Pozdrawiam
    Marcin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •