Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11

    Domyślnie

    wszystko ładnie pięknie ale komputer nie posiada stacji dyskietek
    NIKON...

  2. #12

    Domyślnie

    jesli masz org. windows , inny komp pod reka to masz taki darmowy soft, ktory potrafi wypalic zintegrowany windows ze sterownikami , ba nawet z latkami itp. itd.
    soft jest po polsku
    nazywa sie nLite

  3. #13

    Domyślnie

    to czarna magia. Nie ma inego sposobu? Mamy płytkę z widowsem i płytki od kompa i to wsio. w kompie są czytniki kart.
    NIKON...

  4. #14

    Domyślnie

    mozna podlaczyc stacje dyskietek na usb - mam taka, bo w laptopie nie mam juz a czasem sie przydaje
    koszt - okolo 100-140 pln

  5. #15

    Domyślnie

    Chłopie - zawlecz gada do MM, niech się z nim bujają. Komputer ma widzieć dysk, czy to ATA, czy SATA - po odpaleniu. Albo coś w BIOSie pokopane, albo źle podłączone, albo nie działa. Trzeba zacząć od najprostszych działań. Komputer wypuszczony ze sklepu ma widzieć napędy i być gotów do instalowania systemu, o ile nie jest preinstalowany.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-04-2007 o 22:22
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #16
    nin
    Gość

    Domyślnie

    ekonet starsze plyty naprawde nie widzialy sata
    i sa gotowe do instalacji z tym ze maja sterowniki na plyce cd
    to tak jak bys sobie kupil najnowsza karte graficzna Turbo 6800mb ramu i zainstalowal ja
    jako standardowa karte graficzna i oddawal ja do sklepu bo nie dziala!

    ot cale te komputery.....
    Ostatnio edytowane przez nin ; 16-04-2007 o 22:42

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet_pth Zobacz posta
    Chłopie - zawlecz gada do MM, niech się z nim bujają. Komputer ma widzieć dysk, czy to ATA, czy SATA - po odpaleniu. Albo coś w BIOSie pokopane, albo źle podłączone, albo nie działa. Trzeba zacząć od najprostszych działań. Komputer wypuszczony ze sklepu ma widzieć napędy i być gotów do instalowania systemu, o ile nie jest preinstalowany.
    Al dobrze prawi no i ekonet też ma rację:

    - 1 - kupujesz zestaw - wiec powinien być gotowy do jazdy

    - 2 - co za idiota plombuje obudowę ( a jakby się karta graf ze złącza wysunęła to co trza grzać do MM z całym kompem) przeca mogli sobie plomby na procu założyć i na kartach i wsio

    - 3 - flop moze i jest uznany za przeżytek ale jak coś pada w kompie i trza się właśnie bawić w tych programach DOSowych lub DOSowo podobnych to flop jest najwygodniejszy i czasami jedynym sposobem na wprowadzania danych do kompa - takich wlasnie bzdetow jak sterowniki wiec usuwanie tak ważnej rzeczy z zestawu to też niemądra rzecz
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    Al dobrze prawi no i ekonet też ma rację:

    - 1 - kupujesz zestaw - wiec powinien być gotowy do jazdy

    - 2 - co za idiota plombuje obudowę ( a jakby się karta graf ze złącza wysunęła to co trza grzać do MM z całym kompem) przeca mogli sobie plomby na procu założyć i na kartach i wsio
    Ad 1. Z tym zestawem to nie jest tak do końca - zawsze możesz kupić sam sprzęt, bez softu.

    Ad 2. Sama grafa się nie wysunie - albo przykręcona albo mocno siedzi w zatrzasku. A jakbyś zobaczył co gówniarzeria robi z komputerami to byś sam nie plombę założył, a łańcuch i najlepiej po 230V. Pracowałem w serwisie 4 lata - wiem co mówię.

    Skopiuj na flopa to co alf ci podpowiedział tylko wybierz jaką wersję masz systemu (32 czy 64 bit). I leć z systemem. Akurat Windows XP nie ma wyboru innego napędu w poszukiwaniu sterowników do kontrolerów niż stacja dyskietek. Urok jedynego słusznego OS'u.

    Nie słuchaj gadania żeby wieźć do sklepu - skasują cię za usługę.

    @nin: nowe też nie widzą Sata do póki nie włączysz natywnej obsługi dysku (a jak włączysz to wolniej chodzi).

  9. #19
    nin
    Gość

    Domyślnie

    ja w zasadzie nie mam nowej plyty a nigdy nie musialem wgrywac dodatkowych sterownikow
    by ruszyla instalacja windowsa no i nie widzialem opcji w biosie o ktorej Ty mowisz
    chodzi i tyle...

  10. #20

    Domyślnie

    @nin: bo to jest tak - na dwoje babka wróżyła - czasami jest czasami nie ma. A skoro chodzi - widocznie tak ma być.

    A swoją drogą to widziałem listę poprawek do biosu - spierdzielili ta płytę równo i starają się to poprawić. U mnie na pierwszy ogień poszedłby bios - potem reszta.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •