Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Lonely

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michak Zobacz posta
    O kurde, toż takie skarby mam pod nosem? Śwetne zdjęcie, możesz zdradzić, w jakiej części jeziora robione?
    Od strony Głebinowa, kojarzysz "Błękitną Zatokę" i kompleks wypoczynkowy wraz z restauracją "Cudne Manowce" to tam a dokładnie położenie przepompowni masz tu https://maps.google.co.uk/maps?q=50....num=1&t=h&z=17

    Mi też jedynka bardziej się widzi i dlatego jest nr 1 w tym zestawie
    Dziękuję za komentarze i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Rallynitros ; 18-12-2013 o 03:02 Powód: dopisanie tekstu
    I'm amateur photographer, not a terrorist!

  2. #12

    Domyślnie

    Jedynka rewelacyjny klimat zdjecia...
    1D Mk3, 5D Mk3, Mk2, 70-200L, 17-40L, 100L, 50, 35...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •