Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    No to ja się wypowiem, bo na kursie byłem wczoraj. Kurs był bardzo fajnie prowadzony, wszystko jest w miarę jasne, jeśli ktoś widział wcześniej Photoshopa... Tomek (mam nadzieję, że się nie obrazi, że go tak po imieniu...hehe) ma dużo wiedzy i potrafi ją przekazać tłumacząc dlaczego robi coś w określony sposób a nie tylko że tak "bo tak". Jednym słowem ja kurs polecam, nadal pewnie będę noga z obróbki ale to dlatego, że fotografuję na co dzień coś innego... jednak na ten kurs poszedłem z premedytacją, aby nauczyć się czegoś o obróbce ludzi na zdjęciach... także jeśli ktoś siedzi w temacie fotografowania modelek, a obróbka sprawia mu jakiś problem to chyba warto się na ten kurs wybrać.
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  2. #32

    Domyślnie

    Zapisałam się na kurs czekam z niecierpliwością.

  3. #33

    Domyślnie

    Ostatecznie zwolniło się kilka miejsc na poniedziałkowe szkolenie w Krakowie i na wtorkowe szkolenie w Lublinie (tutaj zapisy były już zamknięte, ale kilka osób nie potwierdziło rezerwacji). Na jutrzejsze szkolenie w Krakowie też można się jeszcze zapisać.

  4. #34

    Domyślnie

    Czy jakiś dodatkowy termin w warszawie na początku marca się znajdzie? 5-6 ?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #35

    Domyślnie

    Najbliższe i ostatnie warsztaty w tym roku będą w okolicach września.

  6. #36

    Domyślnie

    Od kilkudziesięciu godzin działa na stronie możliwość subskrypcji. Wystarczy podać swojego maila tutaj żeby otrzymywać informacje o nowych wpisach (będą takżetakie poruszające tematy retuszu). Jak ktoś chce dostać tylko info o szkoleniu z retuszu i nic więcej, to wystarczy podać swojego maila na tej podstronie.

    Druga i ostatnia seria szkoleń w tym roku, odbędzie się prawdopodobnie w okolicach września.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •