Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie [Luty 2014] Warsztaty z profesjonalnego retuszu zdjęć - cała Polska.

    Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie informacje dostępne są tutaj: link. O szkoleniach, które robiłem wcześniej możecie poczytać na nikoniarzach, są tam też opinie uczestników - link.


    Zapisz się już dzisiaj - formularz zgłoszeniowy (na dole strony).

  2. #2

    Domyślnie

    Jak wygląda taki kurs? Pracuje się indywidualnie na jakimś konkretnym zdjęciu na kompie, czy jest prezentacja i materiały do domu? Jaki program się wykorzystuje?
    Czy ktoś kto ma mgliste pojęcie o retuszu a zwłaszcza portretu ma szansę zrozumieć cokolwiek?

  3. #3

    Domyślnie

    Retusz w Photoshopie. Prezentacja, a filmy, notatki, grafiki pomocnicze i akcje do domu. Trafiały do mnie osoby zaawansowane i takie, które w ogóle PS nie używały, chociaż moim zdaniem trochę powinno się go poużywać żeby znać interfejs programu. Zaczynam od podstaw - przygotowanie miejsca do pracy, omówienie przestrzeni barwnych, monitorów itd. Wywoływanie rawa i retusz - po kolei każdy etap. Jak ktoś nie retuszował do tej pory, to przynajmniej nie ma fatalnych nawyków w stylu używania stempla do poprawiania skóry itd.

  4. #4

    Domyślnie

    Eee.. no. Interfejs trochę znam
    A wiadomo już może gdzie w Katowicach będzie ten kurs?

  5. #5

    Domyślnie

    W Katowicach czekam na potwierdzenie od właściciela sali szkoleniowej. Pod koniec miesiąca każdy zapisany uczestnik dostanie maila ze szczegółami.

  6. #6

    Domyślnie

    A do UK byś się nie wybrał
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  7. #7

    Domyślnie

    Do tej pory to osoby z UK przylatywały na szkolenie, a nie odwrotnie :).

  8. #8

    Domyślnie

    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  9. #9

    Domyślnie

    A nie robisz kursów online?

  10. #10

    Domyślnie

    Robiłem, ale już nie planuję. Może kiedyś webinarium, ale to bardzo daleka przyszłość i raczej po angielsku.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •