Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Czy SkyDrive ma jakiś limit wielkości pliku?

    Czy SkyDrive ma jakiś limit wielkości pliku, który można pobrać bez posiadania konta w tej usłudze?

    Ostatnie próbowałem udostępnić bratu plik zip o wielkości ok 1,2 GB. Wrzuciłem plik tak jak zwykle, udostępniłem, wysłałem link ale przy próbie pobrania pojawia się okno logowania. Myślałem, że coś może nie tak udostępniłem więc wrzuciłem do folderu publicznego ale nawet na publicznym jest to samo.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  2. #2

    Domyślnie

    Na pytanie Ci nie odpowiem, nie używam SkyDrive.

    Ale polecam do takich celów http://wetransfer.com , który zareklamowano mi w Klasztorze Shaolin Bardzo fajny serwis w Twojej aplikacji.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba jednak jest limit do 1 GB bo po podzieleniu na mniejsze pliki jest ok.

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
    Ale polecam do takich celów http://wetransfer.com , który zareklamowano mi w Klasztorze Shaolin Bardzo fajny serwis w Twojej aplikacji.
    Teraz jak już wiem z czym był problem to raczej nie skorzystam.

    SkyDrive jest wygodniejszy. Robię folder na dysku, udostępniam, wysyłam link i kopiuję pliki. Później jak wysyłam coś po raz kolejny to tylko kopiuję do folderu i nie muszę wysyłać kolejnych linków.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  4. #4

    Domyślnie

    Skydrive ma limit do 1gb, też miałem problem z rozmiarem ZIPa.

    Dzisiaj zauważyłem inną zaletę skydrive'a - wgrywam RAWy na serwer, a w oknie przeglądarki pojawiają się miniaturki zdjęć, tak jakby program umiał wygrzebać zaszytego w RAW JPG, bardzo przydatna sprawa.
    Mam Nikona D7000, w którym działa AF.
    fejsbuk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •