Witam
Po pierwsze to chciałbym się przywitać, ponieważ to mój pierwszy post na forum.
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jakie czynności zostały wykonane przy obróbce tego reportażu?

http://www.urbanflavour.pl/2013/07/warszawski-smak/

Szukam tego w presetach i różnych tutorialach od pewnego czasu, niestety nie mogę nigdzie znaleźć.
Będę wdzięczny za odpowiedz.