A gdzie poszukać? bo w Menedżerze urządzeń pokazuje mi teraz "Standardowa karta graficzna VGA"
Szukaj
A gdzie poszukać? bo w Menedżerze urządzeń pokazuje mi teraz "Standardowa karta graficzna VGA"
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
dobra na obudowie mam napisane ATI Radeon HD 2300
system vista![]()
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
jak na filmie odinstaluj, po restarcie poprosi o aktualizacje
i niech szuka online, znajdzie poprawne.
właśnie jeszcze raz próbuję. Zaraz odpiszę czy się udało![]()
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
to tak, teraz działa ale za Chiny Ludowe nie mogę zainstalować sterownika ... niby instaluje z AMD catalyst i znajduje ale jak wchodzę w Menedżera to nic się nie zmienia - dalej jest VGA...
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
www.acer.pl
podaj model laptopa
Ostatnio edytowane przez .:Gerard:. ; 25-11-2013 o 00:50
Acer Aspire 5720G
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
klik
te sa do ATI
bo te laptopy mialy tez do intel i NVIDIA
stop stop jaki system ?
a to jest dla 32 bitowej visty?
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Skontaktuj się z nami