Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Żuraw nocą - [Nemeth]

    Witam

    Naprostuje się człowiek, a potem i tak krzywo... pora na tilt-shifta...
    Najwyżej mnie shaolin zmasakruje


    pozdr.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2012
    Miasto
    Miejscowość
    Posty
    203

    Domyślnie

    Krzywo jest, ale efekt i kolorki super.

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo szybko to wyprostujesz jeśli korzystasz z ps "adaptacyjny szeroki kąt".
    co do kolorków, hmmm, nie widziałem brązowego nieba
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez D_Z_I_A_D_E_K Zobacz posta
    bardzo szybko to wyprostujesz jeśli korzystasz z ps "adaptacyjny szeroki kąt".
    co do kolorków, hmmm, nie widziałem brązowego nieba
    O, cenna (mam nadzieję, że i efektywna ) wskazówka.

    A co takiego dziwnego jest w tym kolorze nieba? Nisko zawieszona podstawa chmur, mocna łuna miejska, odpowiedni kąt widzenia i voila! Do tego aparat rejestruje więcej niż widzimy w nocy

  5. #5
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Wyprostuj albo sie pogniewamy... Obcialbym gore i dal wiecej dolu albo zostawil tyle gory co teraz i obcial dol w miejscu uspokojenia sie wody (po prawej stronie kadru ). Reszta ok (ale to troche za malo jak na Ciebie).

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    O, cenna (mam nadzieję, że i efektywna ) wskazówka.

    A co takiego dziwnego jest w tym kolorze nieba? Nisko zawieszona podstawa chmur, mocna łuna miejska, odpowiedni kąt widzenia i voila! Do tego aparat rejestruje więcej niż widzimy w nocy
    ja nie mówię, że jest kupa Nawet te krzywizny mi nie przeszkadzają w porównaniu z brązem.
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez D_Z_I_A_D_E_K Zobacz posta
    ja nie mówię, że jest kupa Nawet te krzywizny mi nie przeszkadzają w porównaniu z brązem.
    A mnie krzywizny drażnią I coś muszę z tym zrobić (albo podszkolenie w obróbce arch, albo nowy obiektyw ).
    To właśnie kolor nieba przesądził o tym, że pokazałem zdjęcie

  8. #8

    Domyślnie

    Dla mnie całe zdjęcie jest świetne, tylko rzuca się w oczy dziwne nachylenie nie samego żurawia, ale jego odbicia w wodzie.
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  9. #9
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Wyprostowanie tego to sa 2 kroki - najpierw trzeba obrocic, a potem wyprostowac do siatki (bo prostowanie do jednej kreski najczesciej konczy sie kleska - jedna strona prosta, druga krzywa, dokladnie jak tutaj ).

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Wyprostowanie tego to sa 2 kroki - najpierw trzeba obrocic, a potem wyprostowac do siatki (bo prostowanie do jednej kreski najczesciej konczy sie kleska - jedna strona prosta, druga krzywa, dokladnie jak tutaj ).
    No właśnie prostowałem w lens correction, ale nie naciągałem niczego na siatce i dlatego lewa strona się wali Ech, w krajobrazie wystarczy wyprostować horyzont

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •