Minorek dzięki za odpowiedz- tam właśnie jest taka nierówna winieta) ostatnio tak lubię ( może niedługo mi przejdzie hehe ) pozdrawiam
Szukaj
Minorek dzięki za odpowiedz- tam właśnie jest taka nierówna winieta) ostatnio tak lubię ( może niedługo mi przejdzie hehe ) pozdrawiam
Bardzo podoba mi się dwójka. Generalne gdyby to było moje zdjęcie to już czekało by na na wydruk na papierze archiwalnym i na ścianęJedno z ciekawszych zdjęć, które widziałem ostatnio na forum.
D80 + Sigma 17-70/2.8-4.5 + SB-700 | http://www.flickr.com/photos/anghan/
2 super
Skontaktuj się z nami