Szukaj
Specjalistą nie jestem ale oba zdjęcia BARDZO mi się podobają - mogę być mało obiektywny gdyż uroda bardzo trafia w mój gust a na zdjęcie nr. 2 widać to co lubię najbardziej - nutkę szaleństwa![]()
Dwa zdjęcia pod względem kolorystycznym podobają mi się bardzo - z naciskiem na 1
Ładne światło i miła dla oka obróbka, ale czy nie za bardzo wyostrzane?
Natomiast nie podoba mi się "to szaleństwo" na 2, o którym pisze kolega wyżej - wygląda to dla mnie trochę fejsbukowo![]()
Podobają się oba.
Co do drugiego to w moim odczucie nawet nie powinno się porównywać go do zdjęć z portali społecznościowych..... czyli typu " Kasia zrobiła sobie zdjęcie ze stacjonarnego i zawstydziła koleżanki.."![]()
Nikon + Nikkor
https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/
bardzo przyjemne portrety, na Twojej stronie mnóstwo świetnych kadrów
F100 / D610 / D90 / To16-28 2.8 / N28 1.8G / N35 1.8G / N50 1.8G / N85 1.8G / H85 1.5 / SB900 / ... /
Jak zwykle Psychopulse daje do pieca, tylko zazdrościć umiejętności i obiektów do fotografowania![]()
Wypijmy za blendy...
Może rzeczywiście źle zabrzmiało moje porównanieale...
nie porównuje jakości, kolorów, wyłapania światła itp. bo pod względem technicznym i obróbkowym wiadomo, że te, biją na głowę inne zdjęcia. Nie podoba mi się natomiast mina modelki, bo wszystkie wygibasy ustne, czy też dziubki itp. kojarzą mi się z fb. Ale to tylko moje zdanie![]()
1 przyjemenie, podoba mi się różowa gumka do włosów
2 jednak nie, w ogóle to lewe oko takie 'wywalone', nieproporcjonalne do drugiego oka. Po prostu źle mi się na to patrzy
Skontaktuj się z nami