Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Telefonia internetowa, voip

    Witam
    Szukam jakiegoś niedrogiego i dobrego operatora telefonii internetowej. Potrzebuję kilka stanowisk i możliwości przełączania rozmów pomiędzy nimi. Istotna jest dla mnie jakość połączeń, bo wiem, że nie wszyscy dobrze sobie z tym radzą. Możecie coś polecić?
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  2. #2

    Domyślnie

    Jednym z najtańszych jest easycall - ma szereg różnych usług dla firm.
    Ma opcję wirtualnej centralki, która chyba umożliwia przełączanie rozmów między numerami, ale tylko w ramach jednego abonamentu.

    Jakość połączeń jest a dobrym poziomie.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Ja przez lata korzystałem z IPFON. Jakość bardzo dobra. Bywają czasami problemy z odbieraniem w dziwnych sieciach, bo nie używają stun.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    przez wiele lat po rezygnacji ze stacjonarnego od TP korzystałem z VIOP od tlenofon.pl Połaczenia jakosciowo miałem pierwsza klasa. Co do usług trzba by zgłębić, ale wydaje się, że bez osprzętu abonenckiego potrzebnego do realizacji Twoich wymagań się nie obędzie. Może w dłuższej perspektywie czasu nawet wyjdzie taniej niż klika numerów od operatora.

  5. #5

    Domyślnie

    W poprzedniej firmie działało wszystko na ifon.pl, ale nie byliśmy zbyt zadowoleni z usług. Pojawiały się numery, na które nie dało się dodzwonić. Dzięki za wszelkie sugestie, gdyby ktoś jeszcze miał doświadczenie z taką telefonią, będę wdzięczny za info.
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •