Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Drzewko

  1. #1

    Domyślnie Drzewko


    Pozdro

  2. #2

    Domyślnie

    podoba mi się dynamika, balans bieli trochę mniej. Ogólnie na plus
    szkoda, że takie małe

    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Sam dół zdjęcie ok ale góra w takiej tonacji nie dla mnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Kolor nieba nienaturalny, ale ... odjazdowy. Fajna fota, lubię takie.
    A new shit has come to light...

  5. #5
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Przeostrzone tak, az mi monitor zaplakal (a ja razem z nim). Reszta fajna, mimo wyzej wspomnianego nienaturalnego koloru nieba. Chetnie zobaczylbym wieksze i bez masakrowania moich oczu

  6. #6

    Domyślnie

    Może to wina monitora. Ja przeostrzenia nie widzę wcale.
    A new shit has come to light...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Może to wina monitora. Ja przeostrzenia nie widzę wcale.
    Wystarczy popatrzeć na zmasakrowane niebo Jest powyciągane i wyostrzone do granic możliwości. Dolna część zdjęcia jest imo ok.
    Lee Filters, Manfrotto 337, Velbon CF-630, Benro B-2, Benro PC-1

  8. #8

    Domyślnie

    Fakt jest wyostrzone ale na pewno nie do granic,bynajmniej ja na swoim monitorze tego aż tak nie widzę,a jest skalibrowany
    Tutaj szerzej

  9. #9

    Domyślnie

    Jedynka nie jest ostra,jest b.ostra i magentowata.
    Reszta OK.
    Dwójka wręcz przeciwnie..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  10. #10

    Domyślnie

    Ooo teraz dużo lepiej I co można normalnie niebo potraktować ?
    Lee Filters, Manfrotto 337, Velbon CF-630, Benro B-2, Benro PC-1

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •