Pozdro
Szukaj
Pozdro
podoba mi się dynamika, balans bieli trochę mniej. Ogólnie na plus
szkoda, że takie małe
pozdrawiam
Sam dół zdjęcie ok ale góra w takiej tonacji nie dla mnie.
Kolor nieba nienaturalny, ale ... odjazdowy. Fajna fota, lubię takie.
A new shit has come to light...
Przeostrzone tak, az mi monitor zaplakal (a ja razem z nim). Reszta fajna, mimo wyzej wspomnianego nienaturalnego koloru nieba. Chetnie zobaczylbym wieksze i bez masakrowania moich oczu![]()
Może to wina monitora. Ja przeostrzenia nie widzę wcale.
A new shit has come to light...
Fakt jest wyostrzone ale na pewno nie do granic,bynajmniej ja na swoim monitorze tego aż tak nie widzę,a jest skalibrowany
Tutaj szerzej
Jedynka nie jest ostra,jest b.ostra i magentowata.
Reszta OK.
Dwójka wręcz przeciwnie..![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Ooo teraz dużo lepiejI co można normalnie niebo potraktować ?
![]()
Lee Filters, Manfrotto 337, Velbon CF-630, Benro B-2, Benro PC-1
Skontaktuj się z nami