Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Żmigród nocą

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Nie chwytam ogólnego zamysłu. Tzn. jak dla mnie to dwa oderwane od siebie zdjęcia, które łączy tylko pora dnia (no i zapewne to, że są zrobione w Żmigrodzie ) Prawdę mówiąc, wyglądają na przypadkowe pstryki, albo na początkowe próby zmagania się z fotografią nocną

    A co do poszczególnych ujęć - na pierwszym trochę "biją po oczach" światła, zmienione małym otworem w gwiazdy Nie pasuje mi też całkowicie czarne niebo i niewyprostowane wejście do urzędu (chociaż może to i całe zdjęcie leci w prawo?). W sumie zastanawiam się, co jest głównym tematem tego zdjęcia i nie wiem

    Na drugim ujęciu żółć dołu również "bije po oczach" - jak na zdjęcie nocne strasznie jest kolorowo No i znów, nie przekonuje mnie temat - sam plac zabaw jest mało interesujący, a jeśli tematem miały być ciekawe, ostre kontrasty kolorystyczne, to mnie się średnio podoba Ale przynajmniej niebo nie jest atramentową plamą (choć szumy są widoczne dość mocno)...

    Chciałbym zobaczyć większy zestaw zdjęć, jakoś połączonych ze sobą, pokazujących coś poza dwoma średnio interesującymi miejscówkami (nie dało się zrobić jakiegoś fajnego zdjęcia wieży ze żmiją? pamiętam, że coś takiego tam macie ) Sam od dłuższego czasu próbuję swoich sił w fotografowaniu mojej miejscowości i wiem, że lekko nie jest, ale warto, bo czasem ludzie są zaskoczeni, jak ich miasto wygląda nocą (bo sami rzadko o takiej porze wychodzą z domu)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •